Newsy

Ciągnik przygniótł dwoje dzieci. Nie żyje 5-letni chłopiec

Newsy

Autor:
Diana
Ryściuk
Getty ImagesJohn P Kelly/Getty Images

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Zagórze w województwie mazowieckim. Ciągnik prowadzony przez 70-letniego mężczyznę przygniótł dwóch chłopców. Jednego z nich niestety nie udało się uratować. Sprawą zajęła się prokuratura.

Wypadek w Zagórzu. Nie żyje 5-latek przygnieciony ciągnikiem

Tragedia rozegrała się we wtorek, 7 września po południu, w miejscowości Zagórze koło Przysuchy na Mazowszu. 70-letni mężczyzna przewoził ciągnikiem dwóch chłopców w wieku 5 i 6 lat. W pewnym momencie dzieci wypadły z jadącego pojazdu i zostały przez niego przygniecione.

O tragicznym wypadku poinformowali strażacy z PSP Przysucha. - Pierwsze dziecko w wieku 6 lat z obrażeniami ciała zostało zabrane do szpitala, natomiast drugie, w wieku 5 lat, w wyniku odniesionych obrażeń poniosło śmierć - napisali strażacy w mediach społecznościowych. Młodszy chłopiec zmarł na miejscu.

Zagórze. Ciągnik przygniótł dwoje dzieci

Jak doszło do tego wypadku? Okoliczności tragicznego zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury. Wiadomo, że mężczyzna kierujący ciągnikiem, pod opieką którego byli chłopcy, był trzeźwy.

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości