Newsy

Paweł Kucharski z „Top One” prosi o pomoc. Syn lidera zespołu disco polo miał wypadek

Newsy

Aktualizacja:
Fot. youtube/ Waldemar Remiszewski

Syn wokalisty zespołu disco polo - "Top One" uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu. W sobotę (25.05.2019) w Pęcicach uderzył w nadjeżdżające auto osobowe. Paweł Kucharski prosi o pomoc dla syna - honorowe oddawanie krwi.

Czołowe zderzenie motocyklisty z autem osobowym

Syn Pawła Kucharskiego - Rafał, zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym. Karetka pogotowia szybko pojawiła się na miejscu zdarzenia, po akcji ratunkowej, odwiozła motocyklistę do szpitala. Poszkodowany przeszedł już operację, ale nadal jest w bardzo ciężkim stanie . Czekają go najprawdopodobniej kolejne poważne operacje.

Przeszedł już jedną poważną i wielogodzinną operację. W ciągu najbliższych dni czeka go kolejna, a potem być może następne.

Jaka była przyczyna wypadku?

Trwa postępowanie, które ma ustalić przyczyny wypadku. Dlaczego młody człowiek zjechał na przeciwległy pas i uderzył w nadjeżdżający pojazd. 

Zrozpaczony ojciec - Paweł Kucharski, wokalista Top One, zwraca się z prośbą o pomoc dla syna, który uległ wypadkowi na motocyklu:

W związku z tym zwracam się do WAS z błagalną prośbą o honorowe oddanie krwi, ponieważ wiele jej Rafał będzie potrzebował. Nie istotna jest grupa krwi ( najlepiej widziana grupa B rh ( + ), ani też płeć.

Na YouTube pojawił się film z miejsca wypadku, na którym widać akcję ratunkową prowadzoną przez ratowników medycznych i strażaków oraz rozbite pojazdy. Policja prowadzi dochodzenie, które ma wyjaśnić okoliczności wypadku. 

Okoliczności i możliwy przebieg wypadku:

Około godziny 11.00 otrzymaliśmy informacje o wypadku w Pęcicach. 28-letni motocyklista poruszał się w stronę Reguł. Na zakrętach przy stawach pęcickich prawdopodobnie wyniosło go na przeciwległy pas, w wyniku czego uderzył w auto osobowe. Motocyklista został zabrany do szpitala. W tej sprawie będzie prowadzone postępowanie, które wyjaśni wszelkie okoliczności tego zdarzenia

– serwisowi wpr24.pl powiedziała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Treść komunikatu Pawła Kucharsjiego:

Zobaczcie w jaki sposób można pomóc wokaliście Top One. Jak i gdzie oddawać krew? Jaka grupa jest najbardziej pożądana?

BŁAGAM WAS O POMOC DLA MOJEGO SYNA !!!

25 maja 2019 spotkała mnie i moją rodzinę ogromna tragedia. Mój syn Rafał miał tragiczny w skutkach wypadek drogowy w którym doznał bardzo poważnych obrażeń. Jego stan na tą chwilę wg. lekarzy jest określany, jako bardzo ciężki. Przeszedł już jedną poważną i wielogodzinną operację. W ciągu najbliższych dni czeka go kolejna, a potem być może następne. W związku z tym zwracam się do WAS z błagalną prośbą o honorowe oddanie krwi, ponieważ wiele jej Rafał będzie potrzebował. Nie istotna jest grupa krwi ( najlepiej widziana grupa B rh ( + ), ani też płeć. Wystarczy być zdrowym i nie leczyć się na przewlekłą chorobę. Każda kropla Waszej krwi będzie na wagę złota i wsparciem dla życia mojego syna. Sprawa jest MEGA PILNA !!!!!!!!!!!! (.....) Błagalnie Prosząc Was o Pomoc Pozdrawiam Paweł Kucharski ??????

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości