Newsy

Od modela po muzyka. Czym tym razem zaskoczył nas Mikolas Josef, czeski reprezentant Eurowizji 2018?

Newsy

Mikolas Josef, czyli czeska gwiazda Eurowizji, zaprezentował w studiu Dzień Dobry TVN swój najnowszy hit. Utwór "Lalalalalalalalalala" będzie wam towarzyszył tej jesieni. Naszych prowadzących Paulinę i Damiana porwał do tańca.

Goszczący w Dzień Dobry TVN Mikolas Josef przeniósł nas w taneczny klimat. Z kanap poderwali się nasi gospodarze Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, którzy z zachowaniem odpowiedniego dystansu podrygiwali w rytm muzyki. Starali się nawet nucić refren, który nie jest zbyt skomplikowany. "Lalalalalalalalalala" - brzmi. Zresztą tak właśnie nazwał swój najnowszy singiel Mikolas.

Nowy utwór Mikolasa Josefa

Singiel "Lalalalalalalalalala" oficjalną premierę miał 9 października. Natomiast teledysk ukazał się 10 dni później, czyli 19 października. Artysta przyznaje, że utwór inspirowany jest przezwyciężaniem niepokoju.

Mikolas Josef - kim jest?

Mikolas Josef to młody czeski piosenkarz, który w 2018 roku reprezentował swój kraj w konkursie Eurowizja. Zajął 6. miejsce. Tym samym zajął najwyższe miejsce w historii udziału reprezentantów Czech w konkursie. Swoją karierę muzyczną rozpoczął, mając zaledwie 15 lat. Początkowo bliższa była mu muzyka hip-hopowa i z pogranicza folku. Dopiero później zaczął tworzyć pop. 5 lat temu wydał swój debiutancki singiel "Hands Bloody" . Jest twórcą takich hitów, jak: "Colorado" i "Acapella" , która ma obecnie prawie 17 milionów wyświetleń na YouTube.

25-letni dziś wokalista jest absolwentem London Academy of Music and Dramatic Arts. Okazuje się, że zanim w pełni poświęcił się muzyce, był modelem. Brał udział w pokazach i sesjach zdjęciowych takich marek, jak: Prada, Diesel lub Replay.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości