Newsy

Co przyniesie jesień w TTV? Na antenę wracają "Królowe życia" i "Down the road". Są też nowości

Newsy

Dagmara Kaźmierczak spot TTV

Koniec lata nie musi oznaczać nudy, a najlepszym tego dowodem jest nowa ramówka stacji TTV, która swoją różnorodnością ma szansę przyciągnąć przed telewizory rzeszę wielbicieli dobrej zabawy i poruszających emocji. Nowe programy rozrywkowe, których emisja rozpocznie się już w ostatnich dniach sierpnia, z pewnością pozwolą widzom oderwać się od codziennej rutyny. Na antenie nie zabraknie też dobrze znanych formatów, które od lat cieszą się zainteresowaniem miłośników stacji.

Nowości stacji TTV

W jesiennej ramówce stacji TTV pojawi się wiele nowych programów, a ich tematyka jak zawsze budzić będzie sporo emocji. Nie zabraknie interesujących reality show, których bohaterowie bez skrępowania pokazywać będą widzom kulisy swojego codziennego życia. Wśród gorących nowości każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

"Walk the line. Prosto do celu"

Nowy program, który pojawi się na antenie TTV już 30 sierpnia 2021 r., z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom emitowanych do tej pory przez stację formatów. "Walk the line. Prosto do celu" to rywalizacja, do której zgłosili się uczestnicy takich produkcji jak "Królowe Życia" czy "Gogglebox. Przed telewizorem". W każdym odcinku dwie drużyny ochotników stawać będą naprzeciwko siebie na końcach wyznaczonej w linii prostej trasy. Ich zadaniem będzie pokonanie określonej odległości w jak najkrótszym czasie, co wymagać będzie nie lada sprytu, ale także doskonałej sprawności fizycznej. Na drodze śmiałków pojawią się bowiem trudne do pokonania przeszkody, które trzeba będzie pokonać lub ominąć, ryzykując tym samym utratę cennych w rywalizacji minut. Tytułowy spacer bohaterów nowego programu odbywać się będzie w różnych miastach i wsiach na terenie całego kraju.

Premierowe odcinki "Walk the line. prosto do celu" będą dostępne także na platformie Player.pl. Śledzenie programu za jej pośrednictwem możliwe jest już od 23 sierpnia 2021 r.

mat.pras.

"Wyjadacze"

"Wyjadacze" to kolejna nowość jesiennej ramówki, która z pewnością nie pozostanie obojętna miłośnikom popularnej stacji. Autorki program TTV poruszać będzie temat relacji damsko-męskich, a dokładniej sposobu ich nawiązywania. Pojawią się w nim eksperci, którzy o sztuce podrywu wiedzą niemalże wszystko, a także nieśmiali bohaterowie, którzy pragną znaleźć drugą połówkę, jednak nie mają pojęcia, jak się za to zabrać. Tytułowi "Wyjadacze" przejmą rolę nauczycieli. Podpowiedzą samotnym uczestnikom gdzie szukać miłości, jak zachowywać się podczas pierwszej randki oraz jakich zachowań unikać.

Pierwszy odcinek nowego programu randkowego pojawi się na antenie TTV już w sobotę 22 września 2021 r. o godz. 22.00. Na platformie Player.pl będzie można zobaczyć go tydzień wcześniej, 18 września 2021 r.

mat.pras.

"Rzeczy, których nauczył mnie ojciec"

Przepaść między pokoleniami, pogłębiona wieloletnią rozłąką ojca i syna, to główny temat nowego formatu stacji TTV, który dostępny będzie od listopada na platformie Player.pl. Bohaterowie produkcji to 47-letni Robert Motyka, który w wieku 15 lat opuścił dom rodzinny, by zrobić karierę komika w stolicy, a także jego ojciec - Tadeusz, mieszkający w Sieniawie Żarskiej, wsi położonej niedaleko niemieckiej granicy. Panowie spotykają się po długim czasie rozłąki i trudno im nawiązać nić porozumienia. Mają jednak trzy tygodnie na to, by wspólnie wyremontować niewielki pawilon w obejściu Tadeusza, a przy okazji nadrobić zaległości w relacji oraz rozwiązać zaległe spory.

mat.pras.

Nowe odcinki popularnych programów stacji TTV

Widzowie stacji TTV, którzy z niecierpliwością wyczekują kontynuacji losów ulubionych bohaterów poszczególnych programów, także nie będą zawiedzeni. Już pod koniec sierpnia na antenie kanału słynącego z niezmierzonej porcji rozrywki, pojawią się premierowe odcinki popularnych formatów, takich jak "Królowe Życia", "Gogglebox. Przed telewizorem", "Down the road", "Usterka" czy "Najgorsze polskie tatuaże".

Fani perypetii bohaterów "Królowych życia" powinni spodziewać się rewolucji, bowiem do obsady programu w 11. sezonie dołączają dwie osoby. Kim będą nowi uczestnicy i czy podobnie jak dotychczasowa ekipa dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń? O tym będzie można przekonać się już 26 sierpnia 2021 r. o godz. 22.05, zasiadając przed telewizorami. Premierowe odcinki popularnego reality show dostępne będą także na platformie Player.pl.

Niezastąpionych atrakcji dostarczą widzom także nowe odcinki programu "Usterka". Obok dobrze znanych prowadzących, na fotelu eksperta pojawi się znany z "Królowych Życia" Mateusz Leśniak, czyli życiowy partner Anny Renusz.

W programie "Down the road" Przemek Kossakowski i jego ekipa zwiedzać będą malownicze rejony Turcji. Ich podróż pełna będzie nieoczekiwanych zwrotów akcji i wzruszających momentów, o czym jesienią będą mogli przekonać się widzowie stacji TTV oraz użytkownicy platformy Player.pl.

Odważne wzory, które zamiast zdobić ciało, w widoczny sposób je szpecą, to temat, który jesienią podejmą na antenie TTV profesjonaliści z programu "Najgorsze polskie tatuaże". Nieudane eksperymenty artystyczne zostaną poddane surowej ocenie Sebastiana „Juniora”, Kai, Tomka, Pawła oraz nowej ekspertki, Magdy, która na co dzień pracuje w Irlandii.

"Googlebox. Przed telewizorem" to niekwestionowany hit stacji TTV, nie mogło go zatem zabraknąć w jesiennej ramówce. Bohaterowie komentujący rozmaite produkcje telewizyjne niezmiennie pozostaną krytyczni i dostarczą tym samym swoim fanom potężną dawkę rozrywki.

Zobacz wideo: Jesień 2021 w TTV

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości