programy telewizyjne

    programy telewizyjne

    Cyfrowe nadawanie telewizji naziemnej rozpoczęło się w 2013 roku i od tego czasu stosowany był standard DVB-T. W 2022 roku czeka nas zmiana na nowy standard - DVB-T2/HEVC. Co to oznacza dla odbiorców telewizyjnych i kiedy można spodziewać się zmiany?

    Koniec lata nie musi oznaczać nudy, a najlepszym tego dowodem jest nowa ramówka stacji TTV, która swoją różnorodnością ma szansę przyciągnąć przed telewizory rzeszę wielbicieli dobrej zabawy i poruszających emocji. Nowe programy rozrywkowe, których emisja rozpocznie się już w ostatnich dniach sierpnia, z pewnością pozwolą widzom oderwać się od codziennej rutyny. Na antenie nie zabraknie też dobrze znanych formatów, które od lat cieszą się zainteresowaniem miłośników stacji.

    Gogglebox - to nowy program telewizji TTV, w którym trzech seniorów komentuje i ocenia programy telewizyjne. Zażarcie dyskutują, śmieją się, a czasami nawet kłócą. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Panią Reginę Krasnowską, Barbarę Romaniuk i Pana Józefa Ponceleusza. Czy lubią oglądać telewizję? Czy mają swoje ulubione programy? Wolą programy rozrywkowe czy może informacyjne? Skąd się znają i czy rozdają już autografy, i nie muszą stać w kolejce? :-) Poznajcie tę wyjątkową trójkę!