Newsy

Dramatyczny koniec związku Nathalii i Dawida w "Hotelu Paradise 3". "Nigdy ci tego nie wybaczę"

Newsy

TVN7

W "Hotelu Paradise 3" będą lecieć iskry! Nathalia postanowi poważnie porozmawiać z Dawidem, a to, co powie, wywoła emocjonalną reakcję jej partnera. Czy to już koniec tego związku?

"Hotel Paradise 3" odcinek 15. – Gorąca Pandora

Czas na Pandorę w "Hotelu Paradise". Dwóch nowych uczestników namieszało trochę w raju, ale pod ostrzałem znalazł się Dawid. Ola czy Nathalia? Nathalia czy Ola? Czy już się zdecydował, kto będzie jego wyborem na Rajskim Rozdaniu? To może nie mieć znaczenia, bo Ola postanowiła wycofać się, widząc, że Dawid nie umie podjąć decyzji.

– Nie lubię być drugą opcją i ja mam szacunek do siebie, bo w normalnym życiu nigdy na coś takiego bym sobie nie pozwoliła. Po prostu w normalnym życiu przestałabym się do ciebie odzywać – wyjaśniła Ola.

Z kolei Basia wyznała, że ma plan zmierzać do finału u boku Krystiana, a Krzysiek miał okazję poznać się bliżej ze wszystkimi uczestniczkami. Każda z nich otrzymała intymne zadanie z nowym mieszkańcem w roli głównej.

"Hotel Paradise 3" odcinek 15. – rozmowa Nathalii i Dawida

Po Pandorze emocje nie opadły. Co więcej, rozpętało się piekło, a wywołał je Dawid… Podczas rozmowy w cztery oczy z Nathalią usłyszał, że jego dotychczasowa partnerka chce opuścić go dla Marcina. – Chcę pójść bardziej za sercem, a nie za rozumem – powiedziała Nathalia.

To zadziałało na Dawida niczym płachta na byka. – W tym momencie wiem, że nigdy ci tego nie wybaczę. Zawiodłem się na tobie, dziewczyno – stwierdził Dawid, po czym zapowiedział, że od tej chwili będzie robił wszystko, aby Nathalia opuściła program. Czy to mu się uda?

Zobacz wideo: Zwiastun nowych odcinków "Hotelu Paradise 3"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: TVN7

Pozostałe wiadomości