Rozrywka

Sprawdzian męskości i nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 3". Bibi może wybrać dla siebie partnera. Z kim stworzy parę?

Hotel Paradise 3

TVN7

Rozrywka

Sprawdzian męskości i nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 3". Bibi może wybrać dla siebie partnera. Z kim stworzy parę?

Hotel Paradise 3

TVN7

Czas na nowy odcinek "Hotelu Paradise 3". Po pojawieniu się Maurycego i odejściu Sebastiana, nic już nie jest takie, jak było. Nie ma tu jednak miejsca na nudę – czas powitać nowego uczestnika.

"Hotel Paradise 3" odcinek 13. – co się wydarzy?

Na początku 13. Odcinka Klaudia El Dursi zarządzi "sprawdzian męskości", czyli konkurs pompek z partnerką na plecach. W tej zabawie nagrodą są niezwykłe randki dla dwóch par. Komu będzie najbardziej zależało, żeby w nowej parze spędzić czas sam na sam i przekonać się, czy nowa relacja miałaby jakiekolwiek szanse powodzenia?

Ola traci zaufanie do Dawida. Swoimi rozterkami podzieli się oczywiście z najbliższą jej osobą w hotelu – Luizą. Z kolei ona wyjawi Oli swoje spostrzeżenia dotyczące Maurycego. Czy nowy uczestnik zebrał już jakieś plusy u swojej nowej partnerki?

To nie koniec problemów. Marcin zaczyna mieć wątpliwości, czy Natalia aby na pewno jest z nim do końca szczera. Czyżby bał się konkurencji? Czy Dawid będzie walczył o Natalię?

"Hotel Paradise 3" odcinek 13. – nowy uczestnik

Wieczorem uczestnicy powitają nową osobę. Dołączy do nich Krzysztof, który od razu zaimponuje dziewczynom – dla każdej z nich będzie miał prezent. Z kolei Bibi otrzyma list, zgodnie z którym będzie mogła wskazać dla siebie nowego partnera. Do wyboru będzie miała dwóch panów - Krystiana i Krzysztofa.

Czy 27-latek wypełni pustkę po Sebastianie, który ze względów zdrowotnych musiał opuścić program? Z kim Bibi stworzy nową parę? Co dalej z jej związkiem z Simonem? Tego dowiemy się oglądając nowy odcinek "Hotelu Paradise 3"!

"Hotel Paradise 3" – gdzie oglądać?

W 3. edycji "Hotelu Paradise" uczestnicy oraz widzowie przenoszą się na egzotyczny Zanzibar. Żar tropików, błękitne fale oceanu i przebojowi single oraz singielki. Gorący jest tylko klimat, ale też atmosfera podczas ich pobytu na zapierającej dech w piersiach wyspie. 

"Hotel Paradise 3" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są także w Player.pl.

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 3" - zwiastun nowych odcinków 

Źródło: TVN7/x-news

Zobacz także:

Źródło: TVN7 |
Co sądzisz o tym artykule?
83
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0