Nasze akcje

Sylwia Grzeszczak podczas izolacji odkrywa nowe pasje. "W końcu się tego uczę"

Nasze akcje

Sylwia Grzeszczak izolację spędza w Poznaniu wraz z córeczką, Bogną. Artystka przyzwyczajona do ciągłego ruchu i bycia w trasie wyraziła nadzieję, że sytuacja szybko wróci do normy. Piosenkarka jednak się nie nudzi - odkrywa nowe pasje i koncertuje z domu. Muzyczną niespodziankę Sylwia przygotowała także dla widzów Dzień Dobry TVN

Sylwia Grzeszczak rozwija pasje podczas pandemii

Piosenkarka nie próżnuje i podczas izolacji rozwija swoje pasje. Artystka, która do tej pory bardzo dużo koncertowała, we własnym domu była raczej gościem, dlatego docenia możliwość zaszycia się i korzysta z tego, ile tylko się da. Jakie pasje rozwija Grzeszczak? Zdradziła to na antenie.

Jestem kurą domową. W końcu mam czas na pranie i gotowanie. Nareszcie uczę się gotować

- przyznała ze śmiechem Sylwia, wyznając, że w trasie jadła głównie w restauracjach typu fast food. Wokalistka uczy się także języka angielskiego.

Uczę się tego języka non stop, jestem wiecznie początkującym uczniem. Jakoś to idzie, bo czasu jest dużo i dla rodziny, i na naukę. Wolałabym oczywiście jednak, żeby ta sytuacja się zmieniła i żebyśmy mogli wyjść z domu i funkcjonować na zewnątrz

- dodała Sylwia. Nie ma się co dziwić - Grzeszczak to prawdziwe zwierzę sceniczne. Piosenkarka na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Liczymy więc, że już niedługo będzie mogła na nią powrócić.

Na razie, Sylwia przygotowała dla widzów Dzień Dobry TVN muzyczną niespodziankę - live z jej domu. Posłuchajcie Sylwii Grzeszczak w utworze "Pożyczony".

Sylwia Grzeszczak - kariera

Sylwia zadebiutowała na scenie już w wieku pięciu lat, występując w programie "Od przedszkola do Opola". Doświadczenie zdobywała także w szkole muzycznej, zaś swój pierwszy studyjny album "Ona i on" wydała w 2008. Nagrała go wraz z Liberem. Później rozpoczęła karierę solową, która zaowocowała trzema płytami: Sen o przyszłości (2011), Komponując siebie (2013) i Tamta dziewczyna (2016). Wszystkie jej płyty pokryły się platyną. W 2014 roku Sylwia Grzeszczak poślubiła Marcina "Libera" Piotrowskiego, a roku później na świat przyszła córeczka pary - Bogna.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości