Gwiazdy

Zakochana Weronika Książkiewicz: "Już wariuję i chodzę po ścianach. Krótko mówiąc, strasznie tęsknię"

Weronika Książkiewicz

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Zakochana Weronika Książkiewicz: "Już wariuję i chodzę po ścianach. Krótko mówiąc, strasznie tęsknię"

Weronika Książkiewicz

Tomasz Urbanek/East News

Dla kogo izolacja jest najbardziej uciążliwa? Oczywiście dla zakochanych, którzy zmuszeni byli się rozdzielić, nie wiedząc, kiedy sytuacja wróci do normy. W takim położeniu znalazła się piękna Weronika Książkiewicz, która swoją tęsknotą za ukochanym podzieliła się na Instagramie w emocjonalnym wpisie.

Weronika Książkiewicz po raz pierwszy pokazała partnera

Choć aktorka często udziela się w mediach, a także regularnie pojawia na czerwonym dywanie, nigdy nie dzieli się z dziennikarzami faktami ze swojego życia prywatnego. Dlatego jej romantyczny wpis na Instagramie wywołał niemałe poruszenie. Książkiewicz po raz pierwszy pokazała swojego partnera!

Normalnie nie dzielę się takimi zdjęciami, ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna. Próbuję zachować spokój, ale trochę już wariuję i chodzę po ścianach. Krótko mówiąc strasznie tęsknię

- napisała Weronika pod serią prywatnych zdjęć z mężczyzną o imieniu Hezi.

 HEZI you are my treasure, I miss you so much...

- zwróciła się po angielsku bezpośrednio do ukochanego ("Hezi, jesteś moim skarbem, bardzo za tobą tęsknię"). 

Naprawdę mi odbiło, że coś takiego wstawiłam. Czy jest tu ktoś, kto też tak został rozdzielony? Jest to bardzo ciężkie, ale wierzę w to, że to, co się teraz dzieje, połączy już na wieki. AMEN

- dodała na końcu wpisu Weronika. 

Fani w komentarzach wyrazili wsparcie wobec sytuacji, w jakiej znalazła się aktorka i jej partner.

Dasz radę! Też tak kiedyś tęskniłam... Dziś już jesteśmy razem 20 lat 

- napisała jedna z obserwujących. 

Ile słońca w oczach 

- dodała Agnieszka Włodarczyk. 

Weronika na zdjęciach wygląda na naprawdę szczęśliwą i zakochaną. Nic dziwnego więc, że cierpi, będąc z dala od ukochanej osoby. Mamy nadzieję, że ta rozłąka niebawem się skończy, a aktorka znów będzie mogła być blisko Heziego. 

Weronika Książkiewicz - kariera

Książkiewicz jest absolwentką Wydziału Aktorstwa PWSFTviT w Łodzi. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2004 roku w filmie "Ciało moje". Pojawiała się również epizodycznie w wielu serialach. Największą popularność zdobyła dzięki roli w "Prawie miasta", gdzie wcieliła się w Jagę Sarnecką. Znana jest również z kreacji komediowych w takich filmach jak: "Ile waży koń trojański?", "Rozmowy nocą" i "Los numeros". W 2009 roku u aktorki zdiagnozowano nowotwór kręgosłupa. Weronika poddała się operacji wycięcia nerwiaka, która przebiegła pomyślnie.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
52
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0