Włosy

Jak zrobić fale i loki z sesji "Top Model"? Poznaj tajniki pracy stylistów na planie programu

Włosy

Aktualizacja:
Dyson, stylizacja włosów, loki, fale, włosy, Top Model

Za nami kolejny odcinek Top Model. Uczestnicy musieli zmierzyć się m.in. ze specjalnym zadaniem, w którym jedną z głównych ról odegrały... włosy. Z czego korzystali modele przy stylizacji własnych fryzur? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Stylizacje fryzur w Top Model

W 9. odcinku "Top Model" uczestnicy programu ponownie musieli się zmierzyć z kilkoma wymagającymi zadaniami. Jednym z nich była sesja zdjęciowa w parach, której motywem przewodnim był kontrast. Duety łączyły ubrania (m.in. jedna para spodni), a różniły stylizacje włosów, które uczestnicy musieli przygotować sami.

Zadanie pokazało, jak dużą rolę podczas sesji odgrywają fryzury modeli i modelek. Cennymi uwagami oraz trikami na szybką i długotrwałą stylizację włosów podzieliła się jedna z najbardziej znanych polskich stylistek fryzur i jednocześnie ambasadorka marki Dyson - Marta Zawiślańska.

Zadanie wygrali Karolina i Ernest, którzy w nagrodę dostali po 10 tysięcy złotych. Dodatkowo Karolina została zaproszona do współpracy z marką Dyson. Spektakularne stylizacje, w tym zwycięską, możesz zobaczyć w 9. odcinku "Top Model" poniżej:

Styler Dyson Airwrap i bezpieczna stylizacja włosów

Spektakularne stylizacje w "Top Model" miały swojego cichego bohatera. Był nim styler Dyson Airwrap, którego śmiało można nazwać przyjacielem każdego modela i modelki. Dlaczego?

Po pierwsze, zdrowe włosy. Stylizacje przeważnie je niszczą, szczególnie wysoka temperatura. Dlatego styler Dyson Airwrap mierzy temperaturę przepływającego powietrza ponad 40 razy na sekundę, na bieżąco ją regulując aby nigdy nie przekroczyła 150°C. Dzięki temu przeciwdziała termicznemu zniszczeniu włosów i pomaga chronić ich blask i zdrowy wygląd. Funkcja jonizacji pomaga dodatkowo ograniczyć elektryzowanie się włosów i zapobiec ich puszeniu się.

Po drugie, urządzenie oszczędza nasz czas. Mocny przepływ powietrza, odpowiednio dobrana końcówka (do kręcenia, falowania, wygładzania lub nadawania objętości) oraz inteligentna kontrola ciepła pozwolą jednocześnie wysuszyć i wystylizować włosy.

Po trzecie, styler przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów. Dołączone do urządzenia końcówki sprawdzą się w stylizacji krótkich i półdługich włosów a szczotki wygładzą zarówno cienkie, jak i gęste włosy.

Po czwarte, w urządzeniu użyto najnowocześniejszych technologii. Dyson Airwrap wykorzystuje zjawisko aerodynamiczne zwane efektem Coandy. Mocny strumień powietrza przyciąga i nawija włosy wokół końcówek cylindrycznych, stylizując je przy pomocy powietrza, a nie nadmiernej temperatury. W przypadku szczotek strumień powietrza przyciąga włosy do ich powierzchni, przebiegając zgodnie z kierunkiem czesania co domyka łuski włosów, dzięki czemu stają się one wygładzone i bardziej proste.

Po piąte, design. Wszystkie urządzenia marki Dyson wyróżnia wygląd i jakość wykonania. Nie inaczej jest w przypadku stylera Dyson Airwrap. Urządzenie ma nowoczesny, lekko futurystyczny wygląd i jest pakowane jest w eleganckie etui.

Piękny prezent, który możesz sobie sprawić sama, znajdziesz pod tym adresem!

mat. promocyjne

Zobacz także:

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości