Włosy

    Włosy

    Komunia święta to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie i pierwsza tak ważna uroczystość dla dziecka. Niejednokrotnie rodzicom sen spędza z powiek jednak strój pociechy. O ile z chłopcami sprawa jest prostsza, dziewczynki często chcą wyglądać jak prawdziwe księżniczki. Można to osiągnąć, własnoręcznie robiąc wianek. Zobacz, jakie to proste.

    Wiosna to wprost idealny czas na metamorfozę. Z nadejściem cieplejszych miesięcy warto postawić na koloryzację, która podkreśli subtelną opaleniznę. Blond zbliżony tonacją do słodkiego, waniliowego kremu doskonale wpisuje się w tę koncepcję. Przekonują o tym doświadczeni styliści fryzur i trendsetterki, które zdecydowały się na ten modny odcień.

    Początek wiosny to wprost idealny moment na metamorfozę. Wiedzą o tym zwłaszcza kobiety, które na bieżąco śledzą fryzjerskie trendy. W nadchodzących miesiącach zainteresowanie pań z całą pewnością wzbudzi nieprzeciętna koloryzacja cinnamon hair, inspirowana barwą aromatycznej przyprawy. Kto powinien się na nią zdecydować?

    Przesuszone, matowe i szorstkie w dotyku włosy to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Jednym ze sprawdzonych sposobów na poprawę kondycji zniszczonych kosmyków jest unikatowa metoda leczenia włosów ogniem. Na czym polega?