Włosy

  Włosy

  Początek wiosny to wprost idealny moment na metamorfozę. Wiedzą o tym zwłaszcza kobiety, które na bieżąco śledzą fryzjerskie trendy. W nadchodzących miesiącach zainteresowanie pań z całą pewnością wzbudzi nieprzeciętna koloryzacja cinnamon hair, inspirowana barwą aromatycznej przyprawy. Kto powinien się na nią zdecydować?

  Przesuszone, matowe i szorstkie w dotyku włosy to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Jednym ze sprawdzonych sposobów na poprawę kondycji zniszczonych kosmyków jest unikatowa metoda leczenia włosów ogniem. Na czym polega?

  Dobry szampon do włosów suchych jest w stanie przywrócić dobrą kondycję zniszczonym, przesuszonym i zmęczonym stylizacją włosom. Ponieważ wymagają one specjalnego traktowania, szampon do włosów suchych i wypadających powinien w większości składać się z naturalnych składników.

  Grzywka to sprawdzony sposób na szybką, a zarazem spektakularną metamorfozę. Za sprawą odpowiedniej techniki cięcia, krótkie pasma opadające na czoło mogą nadać fryzurze nonszalanckiego charakteru, optycznie wyszczuplić twarz, a przy okazji skutecznie poprawić humor osobie, która decyduje się na zmianę. W 2022 roku warto postawić na grzywkę w stylu "bottleneck bangs". Na czym polega jej urok?

  Złoty blond to kolor, który zdominował salony (również te fryzjerskie). Jest na topie już od kilku dobrych sezonów i nie zapowiada się na szybkie zejście ze sceny tego modnego koloru. Panie uwielbiają go za szeroki wybór tonów i refleksów oraz za niezwykły blask, który nadaje naszej skórze. Jakie typy urody najlepiej prezentują się w tym odcieniu?

  W natłoku obowiązków warto sprawić sobie chwilę przyjemności i zadbać o wygląd i samopoczucie. Leszek Czajka, stylista gwiazd i ambasador marki L’Oréal Professionnel Paris, wyjaśnia, jak uzyskać idealnie gładkie, proste włosy lub trwałe, naturalnie wyglądające loki. Efekt będzie zdumiewający.