modne fryzury

    modne fryzury

    Czasy, w których mężczyźni o włosy dbali jedynie za pomocą wody i grzebienia, szczęśliwie odeszły do przeszłości. Troska o piękną fryzurę to dopiero początek. Wraz z włosami na głowie trzeba zadbać o zarost na twarzy. Co jest najmodniejsze w tym sezonie? Sprawdził to nasz reporter Marcin Sawicki.

    Jesienią i zimą modne będą krótkie włosy – ścięte asymetrycznie i w cieniowanych kombinacjach oraz grzywki. Jak dobrać grzywkę do owalu twarzy? Jaka grzywka może "wyszczuplić" buzię? O tym w Dzień Dobry TVN fryzjer Dariusz Miłek. Nasz ekspert pokazał również dwie propozycje modnych fryzur.

    Goście Dzień Dobry TVN: fryzjerzy i styliści Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zaprezentowali najmodniejsze fryzury na jesień, w których przeważał "naturalny look". Okazuje się, że fryzura powinna być modna, ale również dobrana do struktury włosa i stylu życia. Obejrzyjcie propozycje ekspertów.

    Świat męskich fryzur dawno przestał być monotonny, a panowie u stylistów są coraz częstszymi gośćmi. Do niedawna panowie stylizowali się na drwala. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN dowiedzieliśmy się, jakie fryzury męskie będą modne w tym sezonie.