Porady stylistki

W czym chodzić po domu? Wygodna sukienka lub kobiecy dres

Porady stylistki

Aktualizacja:

Podomki odeszły już do lamusa – przekonuje stylistka Ewelina Rydzyńska. Według niej, domowe stroje mogą być nie tylko wygodne, ale i kobiece. Zobaczcie jej propozycje.

W czym chodzić po domu?

Kiedyś nie było takiego wyboru ubrań, jak teraz, dlatego kobiety po przyjściu z pracy przebierały się w inną, bardziej „domową” sukienkę albo zakładały tzw. fartuszki.

O fartuszkach we wzór łączki mało kto już pamięta. Zdaniem Eweliny Rydzyńskiej, także dawne podomki odeszły do lamusa. Dziś stylizacje domowe, choć dalej bardzo wygodne, wpisują się w obowiązujące trendy.

Domowe stylizacje

Ewelina Rydzyńska przygotowała trzy różne stylizacje, w których każda pani będzie czuła się komfortowo. Stylistka wychodzi z założenia, że każde ubranie, nawet to domowe, powinno podkreślać kobiecość.

Pierwszą propozycją był lawendowy dres wykonany z przyjemnej w dotyku dzianiny. Bluza jest przylegająca do ciała, a spodnie kończą się przed kostką.

W ten sposób pokazujemy kostki, jeden z najbardziej seksownych elementów na mapie kobiecego ciała

- przekonuje Ewelina Rydzyńska.

Druga stylizacja to luźna spódnica w kwiatowy wzór z kieszeniami oraz oversize’owy sweter. To wygodny, ale szalenie kobiecy zestaw. Niejedna z nas wyszłaby w nim na ulicę.

Trzecia stylizacja, która zaprezentowała stylistka, to jeansowa tuniko-koszula z przewieszoną torebeczką.

Do każdej z trzech propozycji Ewelina Rydzyńska dobrała wygodne i ciepłe kapcie.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości