Moda i Uroda

Akcja "Ciuch w ruch" - pojedynek na stylizacje z drugiej ręki. Kto okazał się najlepszym stylistą? 

Moda i Uroda

Akcja "Ciuch w ruch" - pojedynek na stylizacje z drugiej ręki. Kto okazał się najlepszym stylistą? 

Trwa kolejny dzień akcji "Ciuch w ruch". Do kawiarenki Dzień Dobry TVN zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby odświeżyć swoją garderobę i wymienić ubrania na coś nowego. Dziś na rogu Hożej i Marszałkowskiej trwa pojedynek na stylizację, w którym rywalizują Malwina Wędzikowska, Ewelina Rydzyńska i Adam Chowański.

Pojedynek na stylizację 

W ramach akcji Ciuch w Ruch ruszył konkurs na randkową stylizację. Nasi modowi specjaliści wyruszyli do sklepów z używaną odzieżą w poszukiwaniu najlepszych zestawów, w których zaprezentowały się modelki Ewelina, Paulina i Aleksandra. Kto zwycięży ten pojedynek?

O tym zadecydowali widzowie, którzy podczas programu mogli głosować na naszej stronie. Decyzją widzów miejsce trzecie zajęła Ewelina Rydzyńska, miejsce drugie należało do Adama Chowańskiego, natomiast zwyciężczynią pojedynku została Malwina Wędzikowska

Tej jesieni wspólnie dajmy drugie życie naszym ubraniom

Jeśli Wasze szafy pękają w szwach od ubrań, których już nie nosicie, zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, której przyświeca duch zero waste!

"Ciuch w ruch" to wydarzenie dla osób, które chciałyby pozbyć się ubrań, których już nie noszą. Wystarczy zabrać ze sobą wyprasowane ubrania i przyjść do nas, aby wymienić je na inne i tym sposobem odświeżyć swoją szafę na jesień!

W ciągu tygodnia trwania wydarzenia będziemy organizować wymianki nie tylko w Warszawie, ale również w Gliwicach i Gdańsku, a także w innych miastach Polski. Bądźcie z nami na bieżąco - będziemy Was informować na stronie akcji "Ciuch w ruch" w na Facebooku.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
55
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0