Dzień Dobry Extra

Ciuch w ruch! Szafa party w DDTVN startuje w poniedziałek! 

14 października startujemy z akcją "Ciuch w ruch", dzięki której nadamy drugie życie zalegającym w szafach ubraniom! Zapraszamy do kawiarenki na Hożej, gdzie będziecie mogli wymienić się ciuchami z Anią Wendzikowską, Basią Pasek, Anią Kalczyńską oraz z naszymi pozostałymi prowadzącymi i reporterami DDTVN!

Tej jesieni wspólnie dajmy drugie życie naszym ubraniom

Jeśli Wasze szafy pękają w szwach od ubrań, których już nie nosicie, zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, której przyświeca duch zero waste!

ciuch w ruch

fot. DDTVN

"Ciuch w ruch" to wydarzenie dla osób, które chciałyby pozbyć się ubrań, których już nie noszą. Wystarczy zabrać ze sobą wyprasowane ubrania i przyjść do nas, aby wymienić je na inne i tym sposobem odświeżyć swoją szafę na jesień!

Czekamy na Was od 14 do 18 października w naszej Kawiarence „Dzień Dobry TVN” na rogu Hożej i Marszałkowskiej.

W ciągu tygodnia trwania wydarzenia będziemy organizować wymianki nie tylko w Warszawie, ale również w Gliwicach i Gdańsku, a także w innych miastach Polski. Bądźcie z nami na bieżąco - będziemy Was informować na stronie akcji "Ciuch w ruch" w na Facebooku.

Wymieniajmy się. Przerabiajmy. Ozdabiajmy

Ponadto, w ramach akcji w Dzień Dobry TVN pojawią się tematy pełne inspiracji! Już w środę styliści, czyli Malwina Wędzikowska, Ewelina Rydzyńska oraz Adam Chowański, stoczą pojedynek w lumpeksie, a następnie podzielą się z widzami pomysłami na stylizacje z ubrań, które udało im się upolować za grosze. 

W czwartek w kawiarence, razem z projektantką mody, pokażemy w jaki sposób przerabiać stare ubrania, by nadal móc się nimi cieszyć. W ciągu zaledwie trzech i pół godziny ze starej, bezkształtnej i niemodnej rzeczy powstaną ciuch super hot! W piątek finałowy dzień akcji, w którym pokażemy naszych widzów! Wystarczy z upolowanych z drugiej ręki ciuchach stworzyć odjechaną stylizację. Niech zobaczy ją cała Polska!

Nasi prowadzący i gwiazdy przyłączają się do akcji pod hasztagiem #ciuchwruch!

Jak wziąć udział w akcji Ciuch w ruch?

  • Codziennie od 14 do 18 października w godzinach 7:30-11:00 organizujemy Szafa Party w kawiarence „Dzień Dobry TVN” na rogu Hożej i Marszałkowskiej.
  • Przyjdźcie do nas ze swoimi ładnie wyprasowanymi ubraniami i wymieńcie je na inne, odświeżając dzięki temu swoją szafę.
  • Dajcie nam znać, co udało się Wam upolować podczas wydarzenia "Ciuch w ruch" oraz jak wyglądają Wasze wymianki.
  • Oznaczajcie posty hashtagiem #ciuchwruch na Instagramie oraz publikujcie je w komentarzach pod wydarzeniem na Facebooku lub w samym wydarzeniu
  • Pokażcie swoje stylizacje w ciuchach, które dzięki wspólnej inicjatywie otrzymały nowe życie. Chętnie pokażemy to w „Dzień Dobry TVN".
  • Niech połączy nas hasztag #ciuchwruch!
  • Przy okazji zapraszamy Was na darmową kawę!

Akcja trwa od 14 do 18 października, ale bycie eko nigdy ni wychodzi… z mody! Dzień Dobry ogłasza każdy pierwszy piątek miesiąca dniem szafa party, domówek i ciuchowych wymianek. Redakcja będzie śledzić hasztag #ciuchwruch i co miesiąc pokaże materiał z nim związany.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
3
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0