Hollywoodzkie fale czy romantyczne upięcia? Oto najmodniejsze fryzury na ślub w plenerze

W tym sezonie wiele par wybiera ślub w plenerze, dlatego w programie Dzień Dobry TVN stylistka fryzur Agata Szpejna opowiedziała o najmodniejszych stylizacjach fryzur na taką uroczystość. Wiemy, jakich kosmetyków i akcesoriów używać.

Fryzura na ślub w plenerze

Jeśli organizujemy ślub w plenerze, warto przemyśleć również to, na jaką fryzurę się zdecydujemy. Musi być zwiewna i nieobciążona dużą ilością kosmetyków. Panny młode preferują zazwyczaj delikatne fale, tu jednak należy odpowiednio zgrzać loki, aby w trakcie przyjęcia się nie wyprostowały. Niektóre panie stawiają także na upięcia, które mogą się wydawać wygodniejsze niż rozpuszczone włosy.

Stylistka fryzur zaznaczyła jednak, że to, co mamy na głowie, powinno współgrać z całą stylizacją. Ważne jest też samopoczucie panny młodej, dlatego należy wybrać taką stylizację, w której będzie czuła się komfortowo.

Trendy w ślubnych fryzurach

W tym sezonie można wybierać z wielu trendów. Jednak najważniejsze jest to, aby dobrze czuć się w trakcie własnego ślubu.

- Jeśli chodzi o fryzury to cały czas modne są hollywoodzkie fale, romantyczne upięcia, kucyki, ale też gładkie stylizacje. Ważne, żeby wybrać to, co lubimy i co gra z naszą stylizacją. Nie robimy nic na siłę, bo to ważny dzień - podkreśla Agata Szpejna.

Warto również postawić na akcesoria. Cały czas modne są wianki, szczególnie w trakcie ceremonii plenerowych. Do wyboru są te z żywych kwiatów, ale również ze sztucznych. Fryzurę można podpiąć np. wsuwkami z perełkami - to trend, który utrzymuje się od wielu lat. Ponadto, są też opaski błyszczące, klasyczne czy z muszelkami. Takie akcesoria bez problemu wykorzystamy później, na zupełnie inne przyjęcia. Warto podkreślić to, że wybór jest ogromny i każda panna młoda na pewno znajdzie coś dla siebie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

>>> Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk pokazała dania serwowane w szpitalu: "W innych nie jest tak kolorowo"

Monika Richardson gorzko o zakończonym związku. "Byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie"

Olga Frycz spodziewa się drugiego dziecka. Zdradziła już płeć i imię. "Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości