Horoskop

Horoskop na wtorek. Napięta sytuacja zacznie się wyciszać

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Księżyc na niebie
gettyimages/Shaifulzamri Masri / EyeEmHoroskop dzienny na wtorek 26 kwietnia

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 26 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Nasz naturalny satelita ciągle zmniejsza swoją tarczę i dąży do Nowiu w znaku Byka.

Dzisiaj będziemy wydatkować energię, działać w sprawie wyższego dobra i dzielić się pozytywnymi wibracjami. Napięta ostatnio sytuacja zacznie się trochę wyciszać i uspokajać. Ciężkie emocje odpuszczą. Byle drobiazg będzie wprowadzał Nas w dobry nastrój i wywoływał uśmiech na twarzy. Problemem może być nadmierne rozkojarzenie i bujanie w obłokach.

Horoskop dzienny na wtorek, 26 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Księżyc przebywający w znaku Ryb będzie dla Ciebie nieco obciążający. Możesz czuć, że Twój biorytm pikuje. Unikaj zbędnych ruchów i wysiłku ponad miarę. Możesz czuć, że wypalasz się w swoim miejscu pracy i niebawem zapragniesz je zmienić. Wieczór spokojniejszy.

Horoskop dzienny - Byk

W Twojej pracy, związku lub szkole dojdzie do poważnych rozmów. Pojawią się zapowiedzi istotnych kroków i decyzji. Podejmiesz jakieś ryzyko, ponieważ zyski na horyzoncie są na tyle duże, że się na nie skusisz. Współpraca z otaczającymi Cię osobami będzie satysfakcjonująca.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Księżyc w znaku Ryb obniży Twój nastrój. Możesz złapać lekką chandrę i być przygnębiony. Brakuje Ci jakiejś nagrody i pochwały. Ostatnio ciężko o kompromis w ważnych dla Ciebie kwestiach. Trzeba się okopać i przeczekać.

Horoskop dzienny - Rak

Otoczy Cię grono przyjaznych i miłych Twemu sercu osób. Księżyc w znaku Ryb wprowadzi w Twój dzień więcej zrównoważenia i harmonii. Otrzymasz wytchnienie od ostatnich kłopotów. Wieczorem pojawi się okazja do zasłużonego odpoczynku i regeneracji.

Horoskop dzienny - Lew

Wdasz się w jakąś niepotrzebną dyskusję z osobami, od których nie będziesz mógł się opędzić przez resztę dnia. Przyda Ci się jakiś reset. Pomyśl o wcześniejszym rozpoczęciu długiego weekendu, ponieważ Twoje nerwy wiszą już na włosku.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj Twoja fachowość i rzetelność zostanie nagrodzona. Ktoś zobaczy Twoje kompetencje i złoży Ci ukłon. Nawet jeśli chodzi tylko o doskonałą odpowiedź przy tablicy, będziesz stroszyć piórka do końca dnia. Wolno Ci przecież, masz do tego podstawy.

Horoskop dzienny - Waga

Unikaj w tym dniu ciężkostrawnych posiłków i nierozsądnych przekąsek. Cały układ pokarmowy jest niespokojny i wymaga odpowiedniego traktowania. Twoja energia życiowa jest dzisiaj poniżej średniej, dlatego nie bierz się za gigantyczne zadania. Powolutku i aby do domu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Księżyc w pokrewnym Ci znaku Ryb przyniesie Ci kilka miłych drobiazgów, które rozświetlą Twój dzień. Bardzo możliwe jakieś niewielkie wygrane, okazyjne zakupy, cieszące Cię rozmowy i inne przyjemności. Ogólnie rzecz biorąc atmosfera wokół Ciebie powinna być sympatyczna.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc stojący w kwadraturze do Twojego znaku może powodować w Tobie dziwne napięcie. Będziesz próbował coś komuś udowodnić i zdominować teren za wszelką cenę, nie bacząc na to, że jest to całkowicie niepotrzebne. Twoje wizje i odbiór sytuacji mogą się zupełnie nie pokrywać z rzeczywistością.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzień będzie kontynuował dobre tendencje z wczoraj i postanowisz to wykorzystać. Popracujesz nad finansami. Zwiększysz swoją samodzielność, poprawisz swoje notowania w pracy i w partnerstwie. Wieczór będzie zwieńczony satysfakcjonującym spotkaniem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzień przyniesie jakieś drobne uciążliwości i utarczki. Możesz zapłacić gapowe za rozkojarzenie w pracy bądź szkole. Dostaniesz burę za brak pracy domowej, dokumentów lub wykonania jakiegoś zadania. Ciężko Ci będzie się skupić i wysiedzieć na wykładach bądź zebraniu.

Horoskop dzienny - Ryby

Będziesz się cieszyć swobodą i wiosennym klimatem w swoim sercu. Co prawda pogoda nie sprzyja długim spacerom, ale to Ci nie przeszkodzi. W powietrzu unosi się miłość i dobre fluidy, z których chętnie skorzystasz. Po południu wpadniesz na kogoś znajomego.

Położenie Wenus względem słońca w horoskopie urodzeniowym

Wenus w horoskopie urodzeniowym może znajdować się w tym samym znaku co Słońce, w znaku następnym lub poprzedzającym bądź w odległości dwóch znaków od znaku umiejscowienia Słońca. Wenus nigdy nie znajduje się od słońca dalej niż 48 stopni, zatem może utworzyć z nim półkwadraturę, półsekstyl lub koniunkcje. Osoby z koniunkcją uwielbiają wygodę, mogą stawać się wręcz próżne. W pozostałych ustawieniach nie ma aż tak silnego aspektu, ponieważ półkwadratura uważana jest za podrzędny aspekt, a półsekstyl jeszcze niżej.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Shaifulzamri Masri / EyeEm

Pozostałe wiadomości