Horoskop

Horoskop na niedzielę. Jest jeden znak, dla którego ten dzień zacznie się doskonale

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Nadezhda_Shuparskaia/Getty ImagesHoroskop dzienny na niedzielę, 15 maja 2022 roku

Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 15 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob znajduje się w znaku Skorpiona. Już tylko kilkanaście godzin dzieli Nas od Pełni Księżyca i zaćmienia. To nie będzie sielska i spokojna niedziela.

Horoskop dzienny na niedzielę, 15 maja 2022 roku

Dzisiaj wydarzy się wiele nie branych wcześniej pod uwagę sytuacji. Możemy spodziewać się narastającego napięcia i kolejnych niepokojów politycznych. Kwadratura Słońca i Saturna spowoduje, że poczujemy się niepewnie i zechcemy zawalczyć z jakimś autorytetem. Na gruncie domowym będziemy toczyć spory ze starszymi osobami i udowadniać na siłę swoje racje.

Horoskop dzienny na niedzielę, 15 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Od rana wiele spraw może iść pod prąd. Bliscy nie będą działać na Twoją korzyść. Niebo postawi przed Tobą sytuacje, które wymagają delikatnego rozwiązania, a Ty na takie nie masz ani ochoty, ani umiejętności. To jest niedziela pełna napięć.

Horoskop dzienny - Byk

Nadszedł czas na intensywne i daleko idące zmiany. Mocne decyzje nie będą Ci teraz ciążyć. Okaże się, że świetnie sobie radzisz z wyzwaniami. Zbliżająca się Pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Skorpiona doda Ci sił i odwagi. Nie będziesz robić uników.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ktoś będzie wymagać od Ciebie, abyś zrezygnował ze swoich zamiarów, na rzecz dobra innych bądź rodzinnego interesu. Nie bardzo masz ochotę ustępować i chętnie postawiłbyś na swoim, co zresztą wyszło by Ci na dobre. Niestety ulegniesz namowom i prośbom bliskiej osoby, ale czas pokaże co z tego wyniknie.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Rak

Czujesz, że wraz z rosnącym Księżycem nabierasz sił i mocy. Poczujesz się wreszcie kochany i akceptowany taki, jaki jesteś Raczku. W ciągu najbliższych dni możesz dokonać rzeczy znaczących i niezwykłych, dlatego dzisiaj dobrze zaplanuj swój tydzień. Wykorzystaj potencjał swojej charyzmy i uroku.

Horoskop dzienny - Lew

To niestety nie jest Twój najmocniejszy czas. Nie będziesz czuć się w formie. Uważaj, aby nie dać sobie wejść na głowę. Nie masz zbyt wiele sił, aby skutecznie protestować przeciwko działaniom osób w otoczeniu. Zabezpiecz swoją energię, nie trwoń jej na zbędne sprawy.

Horoskop dzienny - Panna

Dzień rozpocznie się doskonale, a później poczujesz, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Będziesz tryskać dobrym humorem i fantastycznymi pomysłami. Pojawi się kilka sprzyjających zbiegów okoliczności. Niedziela upłynie twórczo i w interesującej atmosferze.

Horoskop dzienny - Waga

Twoje samopoczucie nie będzie najlepsze. Może nawet Ty sama czujesz, że fizycznie jesteś na siłach sięgnąć po zaplanowane punkty dnia, ale złe nastroje bliskich Ci osób wpłyną na Ciebie zniechęcająco. Lepiej nie walcz z oporem rodziny lub partnera, ale zaakceptuj okoliczności.

Horoskop dzienny - Skorpion

Księżyc w Twoim znaku pęcznieje w oczach i dodaje Ci energii. Staniesz się teraz wyjątkowo odważny i zdeterminowany, aby przeprowadzić trudne rozmowy i reformy. Ktoś rzuci Ci rękawicę, a Ty ją podejmiesz. Nie masz zamiaru cofać się w tej sytuacji ani o krok.

Horoskop dzienny - Strzelec

Uważaj, aby nadchodzące zaćmienie nie wciągnęło Cię w czyjeś rozgrywki lub manipulacje. Możesz stać się ofiarą cudzych porachunków i nieświadomie wziąć udział w jakiejś inscenizacji. Ktoś nie ma wobec Ciebie szczerych zamiarów i im szybciej sobie to uświadomisz, tym lepiej.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Twój organizm będzie dzisiaj odbierać trudny wpływ kwadratury Słońca i Twojego patrona czyli Koziorożca. Mogą pojawić się bóle fizyczne. To nie wpłynie pozytywnie na Twój stan emocjonalny. Będziesz rozdarty pomiędzy dwiema opcjami, a każda z nich będzie na swój sposób niezadowalająca.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przebywający w Twoim znaku Saturn odbierze nieharmonijny wpływ ze strony Słońca. Do tego dołączy się nadchodząca Pełnia Księżyca w Skorpionie. Przed Tobą męcząca niedziela, w trakcie której masz niewiele możliwości relaksu lub spokojnego spędzania czasu. Trzeba zacisnąć zęby i robić co się da w Twoim interesie.

Horoskop dzienny - Ryby

Wzrastający Księżyc w Skorpionie uruchomi Twój potencjał duchowy. Przeczucia, intuicja, prognostyczne sny czy wręcz jasnowidzenie mogą Ci się dzisiaj zdarzyć kilkakrotnie. Jesteś w głębszym niż zazwyczaj kontakcie ze swoim sercem i duszą, dlatego słuchaj podszeptów płynących z Twojego wnętrza.

Wpływ retrogradacji na horoskop urodzeniowy

Retrogradacja postrzegana jest w bardzo negatywny sposób. U planet w horoskopie urodzeniowym może wskazywać na kompleksy, które trzeba przezwyciężyć, świadczyć o trudnościach wyrwania się z poznanych i utartych schematów, a także powodować trudne do rozwiązania problemy i zaburzenia harmonii. Trzeba pamiętać, że takie negatywne sytuacje nie świadczą źle, a są bodźcem do pozytywnej zmiany.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Nadezhda_Shuparskaia/Getty Images

Pozostałe wiadomości