Gwiazdy

Suczka Zofii Zborowskiej-Wrony pilnuje ciążowego brzuszka aktorki. "Twarda ta poduszka i czasem kopnie"

Gwiazdy

Zosia Zborowska

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona już niebawem zostaną rodzicami. Od kiedy podzielili się tą radosną informacją w mediach społecznościowych, kolejne doniesienia na temat stanu aktorki elektryzują fanów pary. Tym razem zdjęciem z brzuszkiem pochwaliła się ich suczka, Wieśka.

Wieśka pilnuje brzuszka Zofii Zborowskiej-Wrony

Wiele lat temu Zosia zaadoptowała suczkę ze schroniska. Od tamtej pory są nierozłączne - Wieśka towarzyszy jej podczas nagrań i sesji zdjęciowych. Teraz kiedy aktorka spodziewa się pierwszego dziecka, piesek nie odstępuje jej na krok. Widać to zarówno na zdjęciach, jak i relacjach na Instagramie. Tym razem urocza fotografia pojawiła się jednak nie na koncie należącym do Zofii, ale na profilu Wieśki.

Trochę twarda ta poduszka i czasem kopnie mnie w pysk ale przynajmniej w takim ułożeniu mam ją na oku i mogę spać spokojnie

- czytamy w opisie.

Fani Zofii Zborowskiej o jej suczce Wiesi

Uroczy post natychmiast wzbudził sympatię fanów. W komentarzach nie tylko zachwycali się opiekuńczością suczki, ale także udzielali jej rad. "Wiesia, jak ta poduszka się urodzi to dopiero będziesz miała łapy pełne roboty. Teraz odpoczywaj i zbieraj siły", "Zagadaj do poduszki, tak ładnie razem wyglądacie. Huanitka przydaje się jednak, jak tuli w trakcie burzy i użycza podusi", "Jak tak ta poduszka wyjdzie ze swojej jamy, to już spokoju nie zaznasz". Nie zabrakło także ciepłych słów pod adresem przyszłej mamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Zborowska i Domańska na zapiekankach, czyli afera o kobiece ciało

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości