Gwiazdy

Żona Macieja Stuhra ma dość: „Zakładam kaganiec mężowi”

Gwiazdy

Katarzyna Błażejewska-Stuhr przyznała w internecie, że jej rodzina otrzymuje dziesiątki wiadomości z wyzwiskami i pogróżkami od osób, które nie zgadzają się w wypowiedziami jej męża. Z tego powodu postanowiła „założyć kaganiec” aktorowi, by ten nie rozjuszał hejterów.

Życie w świecie medialnym

Maciej Stuhr jest aktorem, który czynnie bierze udział w życiu medialnym. Oprócz gry w licznych filmach i serialach głośno wyraża także swoje podglądy dotyczące sceny politycznej. Niestety nie wszystkim się to podoba, a odważne komentarze wywołują hejt i agresję, nie tylko w sieci, ale również na żywo.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr przyznała, że martwi się o ukochanego, gdyż medialna sława niesie ze sobą wiele przykrych konsekwencji.

Nie myślałam, że kiedykolwiek coś takiego będzie miało miejsce. Nie spodziewałam się, że jako szczęśliwa kobieta w partnerskim związku, będę próbowała zakazać coś mojemu mężowi. Ale przelało się

- napisała na blogu żona Macieja.

Pogróżki i wyzwiska

Maćka Stuhra jeszcze przed pandemią mogliśmy zobaczyć w filmie „Sala Samobójców. Hejter”, gdzie wcielił się w rolę atakowanego przez internautów polityka. Dziś aktor mierzy się z nienawiścią w życiu prywatnym. Co jest tego powodem? Komentowanie sceny politycznej.

Dostajemy dziesiątki telefonów (zarówno w dzień, jak i w nocy) z pogróżkami i wyzwiskami. Nie mówię o napastliwych i obraźliwych komentarzach pod przekłamanymi i zmanipulowanymi fragmentami wypowiedzi. Mówię o osobach, które czynią wysiłek, aby zdobyć numer, zadzwonić, skonfrontować się z naszym głosem, telefonem, pocztą głosową – i zagrozić nam

– napisała Katarzyna.

Podczas promocji jednego z nowych seriali, Maciej udzielił kilku wywiadów. Oprócz kwestii dotyczących produkcji aktor pozwolił sobie na wyrażenie własnej opinii dotyczącej bieżących wydarzeń politycznych. Opinia celebryty spotkała się niestety z atakami przeciwników, a wypowiedzi wyrwane z kontekstu obróciły się przeciw niemu. Groźby telefoniczne i internetowe to nie wszystko. Zarówno aktor, jak i jego najbliżsi walczą z atakiem w życiu codziennym.

Mówię o osobach, które nie tylko zza szklanego ekranu monitora, ale twarzą w twarz, wobec męża z żoną i ojca z dziećmi na stacji benzynowej rzucają wyzwiskami. Nie wobec osoby, która jest dobra, rozsądna, pracowita i troskliwa. Wobec mylnego wyobrażenia o gościu, który zarabia miliony

- dodała.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr oznajmiła, że nie chce, aby mąż brał udział w dyskusjach dotyczących polityki. Kobieta postanowiła zatrzymać falę hejtu, jaka spływa na jej rodzinę.

Zakładam kaganiec mężowi. Maciej Stuhr nie odpowie na pytania o wybory prezydenckie

– podsumowała.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości