Gwiazdy

Z kim Martyna Wojciechowska wzięła ślub? Odpowiedź kryje najnowszy sezon "Kobiety na krańcu świata"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Martyna Wojciechowska zaprasza na kolejny sezon programu "Kobieta Na Krańcu Świata". Dziś wybierzemy się do Korei Południowej gdzie coraz bardziej popularna staje się "sologamia". Jak wygląda ślub z samym sobą? Na program zapraszamy już dziś o 11.00, zaraz po Dzień Dobry TVN!

Zobacz też:

Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" 2019 - gwiazdy, kreacje i rekordowa kwota zbiórki!

Ślub ze sobą

Małżeństwo i posiadanie dzieci są ich zdaniem przeszkodą w karierze. Dlatego też Koreańczycy wpadli na pomysł solo-ślubów - czyli małżeństwa z samym sobą. Bohaterką pierwszego odcinka jedenastego sezonu "KNKŚ: jest Czumi, która postanowiła ożenić się ze sobą.

Martyna w sukni ślubnej

Zdjęcia powstały w Korei w trakcie realizacji programu Kobieta Na Krańcu Świata. Chciałam towarzyszyć mojej bohaterce w tym wyjątkowym dla niej dniu, ale też w jakimś sensie dla mnie wyjątkowym bo po raz pierwszy wystąpiłam w sukience ślubnej.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska planuje ślub? >>>

Martyna Wojciechowska o pierwszym odcinku 11. sezonu KNKŚ

Korea Południowa to kraj, który ma jeden z najniższych współczynników dzietności na świecie. Według badań aż 90% mężczyzn i 80% kobiet, między 25. a 30. rokiem życia jest singlami. Kobiety obawiają się, że zarówno małżeństwo jak i ciąża staną na drodze do ich awansu w pracy i będą powodem do dyskryminacji. Jednocześnie Korea Południowa to kraj konserwatywny i niemal każda kobieta chce mieć ślub. Dlatego prężnie rozwija się tu biznes... SOLO ŚLUBÓW. Okazuje się, że młode kobiety do spełnienia marzeń o białej sukni i welonie nie potrzebują nawet pana młodego.

Zobacz też: Oto jesienna ramówka TVN 2019! Zobacz nowości stacji i nasze Gwiazdy! >>>

Gdzie tym razem zabierze widzów Martyna Wojciechowska?

Czego możemy spodziewać się po 11. sezonie "Kobiety Na Krańcu Świata"?

Dla wielu kobiet jest to taki symbol, teraz jestem dla siebie ważna. Przede wszystkim w Korei gdzie jednak ta presja społeczna na posiadanie małżonka jest ogromna. Kobiety przez wiele lat były uważane za niepełnowartościowe jeżeli nie miały męża. Kobiety postanowiły się z tego wyzwolić.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości