Gwiazdy

Bracia Collins przekazali na aukcję WOŚP samochód Chucka Norrisa. "To nie jest byle jaka replika"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Grzegorz i Rafał Collins w tym roku na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowili przekazać wyjątkowy przedmiot. Bracia zbudowali replikę samochodu samego Chucka Norrisa. Jak na ich pomysł zareagował legendarny aktor?

Bracia Collins - WOŚP

Co roku na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazywane są wyjątkowe rzeczy. Nie inaczej jest w tym roku. Bracia Collins na tegoroczną licytację przekazali samochód Chucka Norrisa!

Jest to Ford F150, który przekazaliśmy na tegoroczny WOŚP, żeby wesprzeć Orkiestrę w tych trudnych czasach. Jest to replika auta Strażnika Teksasu, ale to nie jest byle jaka replika, ponieważ to auto posiada wbudowany, wkomponowany prawdziwy, oryginalny scenariusz jednego odcinka

- opowiada Rafał Collins.

Bracia Collins co roku starają się wspierać WOŚP. Jednak w tym roku nie było łatwo. Żeby osiągnąć zamierzony efekt, musieli poświęcić dużo czasu i pracy. - Jest to duże przedsięwzięcie. Auto kupiliśmy w Niemczech, musieliśmy zawieźć je do Anglii, gdzie było tuningowane. Potem do Polski, potem scenariusz, zdjęcie z podpisem Chucka Norrisa, odznaka Norrisa, sam kontakt z Chuckiem, wysyłanie wiadomości. Było co robić – wymienia Rafał Collins.

Chuck Norris – WOŚP

Całe szczęście, pomimo różnych przeciwności losu, braciom Collins udało się stworzyć samochód Chucka Norrisa. Co więcej, uzyskali błogosławieństwo aktorka.

- Każdy lubi Chucka Norrisa i każdy lubi Strażnika Teksasu. Mieliśmy fajny kontakt do pana Chucka Norrisa, więc udało to się zorganizować, żeby wsparł WOŚP. To dla nas bardzo ważne. Mamy niewiele rzeczy, którymi możemy pochwalić się na świecie, a WOŚP jest jedną z tych rzeczy, którymi możemy się pochwalić, którą możemy pokazać - mówi Rafał Collins.

Polski sobowtór aktora podkreśla, że Chuck Norris skomentował działania braci Collins. - Jest zachwycony akcją i całym sercem popiera.

Jak się okazuje, amerykański aktor miał wkład w powstawanie samochodu. O czym zadecydował? - Chuck Norris powiedział, żebyśmy tuningowali auto wedle własnego uznania, własnej estetyki, ale musi mieć bardzo dobry sprzęt audio. Taki właśnie zainstalowaliśmy, bo baliśmy się, że dostaniemy z półobrotu. Można słuchać każdej ścieżki dźwiękowej – zarówno ze Strażnika Teksasu, jak i hymn WOŚPu na przykład – zdradza Rafał Collins.

Samochód można licytować na stronie www.aukcje.wosp.org.pl

WOŚP 2021 – jak będzie wyglądać?

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze względu na trwającą pandemię jest inny niż wszystkie dotychczasowe. Jurek Owsiak i jego zespół robią jednak wszystko, żeby Orkiestra zagrała. I zagra – już 31 stycznia. 29. finał WOŚP, jest dedykowany oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W centrum Warszawy na Placu Defilad planowana jest budowa studia telewizyjnego, z którego nadawana będzie 27-godzinna transmisja.

- Będą także licytacje. Dzisiaj rusza licytacja złotych serduszek. Ponadto będzie w TVN, w TVN24, TTV i w Internecie. Oglądajcie, bo ruszamy już w sobotę o 21:00. Transmisja będzie trwała całą noc i będziemy wam mówić, co zrobiła Orkiestra i jak graliśmy. Do tej pory wydaliśmy ponad 1 300 000 000 zł i kupiliśmy ponad 65 tysięcy urządzeń medycznych – mówił w Dzień Dobry TVN Jerzy Owsiak. Zobaczcie całą rozmowę:

Zobacz też:

Chuck Norris przesyła wiadomość do Jurka Owsiaka: "To, co robicie, jest bezcenne"

Lokalna społeczność walczy o 7-latkę chorującą na białaczkę. Marcin Daniec z "Rzepką" Tuwima zachęca do pomocy

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera WOŚP. Co wyjątkowego podarowała na aukcję?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości