Gwiazdy

W weekend w Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka porozmawia z Robbie Williamsem

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Już w najbliższy weekend w programie Dzień Dobry TVN pojawi się wywiad Gabi Drzewieckiej z Robbie Williamsem. Dziennikarka spotkała się z wokalistą w Genewie. Fani artysty nie mogą się doczekać, pod wpisem Gabi na Instagramie zostawili setki komentarzy.

Wywiad z Robbie Williamsem

Gabi Drzewiecka pojawi się w weekendowym wydaniu programu Dzień Dobry TVN w towarzystwie Robbiego Williamsa.

- Poleciała do Genewy do niego. A jaki był pretekst? Jaka była przyczyna spotkania? Już w ten piątek nowa płyta Robbiego "Twenty five", z okazji 25-lecia pracy artystycznej. Wielkie hity Robbiego, ale uwaga, w aranżacjach z orkiestrą i tylko jeden nowy kawałek "Lost" - powiedział Mateusz Hładki w przeglądzie showbiznesu.

To będzie prawdziwa uczta dla fanów Robbiego Williamsa. A tych jak widać nie brakuje, po tym, jak Gabi opublikowała informację, że udało jej się porozmawiać z artystą pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jakie mieli spostrzeżenia?

W weekend w Dzień Dobry TVN rozmowy z Robbie Williamsem

Gabi Drzewiecka tuż po rozmowie zamieściła film w swoich mediach społecznościowych, na którym zapowiada wywiad z 48-letnim piosenkarzem.

- Jak możecie zobaczyć Robbie Williams jest obok mnie. Ucięliśmy sobie całkiem miłą pogawędkę przed chwilą. A wywiad zobaczycie już wkrótce w Dzień Dobry TVN - powiedziała Gabi w filmie nagranym z artystą.

Wśród fanów wokalisty okazało się, że jest bardzo wiele polskich gwiazd. Swój entuzjazm wyrazili pod postem dziennikarki.

- Ale zazdroooo - napisała Patrycja Kazadi.

- No po prostu aaaaa - dopisała Anna Karwan

- Zazdroooooo - skomentowała Monika Mrozowska

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Edward Berthelot/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości