Zwyciężczyni "Top Model" wyszła za mąż. "Jesteśmy przeszczęśliwi"

Zuzanna Kołodziejczyk
Zuzanna Kołodziejczyk wyszła za mąż
Źródło: MWMEDIA
To szczęśliwy czas w życiu Zuzanny Kołodziejczyk. Zwyciężczyni 3. edycji "Top Model" właśnie wyszła za mąż. W mediach społecznościowych opublikowała fotografię z ukochanym ze ślubu. Jak prezentowała się w białej sukni?

Zuzanna Kołodziejczyk - kariera

Zuzanna Kołodziejczyk w 2013 roku wzięła udział w 3. sezonie "Top Model". Zarówno w sesjach zdjęciowych, jak i na wybiegu, okazała się bezkonkurencyjna. Pokonała wszystkie uczestniczki i wygrała show.

Uczestnicy programu "Top Model"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Mój sukces po „Top Model”
Mój sukces po „Top Model”
Filip Ferner pożegnał się z „Top Model”
Filip Ferner pożegnał się z „Top Model”
Martyna odpadła z programu „Top Model”
Martyna odpadła z programu „Top Model”
Weronika i Adrian opuścili program „Top Model”
Weronika i Adrian opuścili program „Top Model”
Decydujące zmagania przed finałem „Top Model”
Decydujące zmagania przed finałem „Top Model”
Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue”
Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue”
Co słychać u uczestniczki I. edycji „Top Model”
Co słychać u uczestniczki I. edycji „Top Model”
Czym zajmuje się teraz Michał Baryza z „Top Model”? „Usprawniam ludzi w krótkim czasie”
Czym zajmuje się teraz Michał Baryza z „Top Model”? „Usprawniam ludzi w krótkim czasie”
Finalistka „Top Model” zaręczona z ukochaną
Finalistka „Top Model” zaręczona z ukochaną

Po programie aktywnie pracowała jako modelka. Można było ją zobaczyć na wielu pokazach mody, a także w licznych kampaniach reklamowych. Z czasem swoją działalność przeniosła głównie do Internetu. Na Instagramie obserwuje ją ponad 375 tys. osób. Zuzanna jest propagatorką zdrowego stylu życia, często publikuje treści na temat samoakceptacji. O swoim życiu prywatnym nie zdradza zbyt wiele informacji, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Kołodziejczyk ogłosiła, że wzięła ślub.

Zuzanna Kołodziejczyk wyszła za mąż

Partnerem Zuzanny Kołodziejczyk jest muzyk znany pod pseudonimem Robbie Rabane. Po wielu latach związku zakochani postanowili się pobrać.

- Podobno prawdziwej miłości nie zaszkodzi nawet małżeństwo. Po 10 latach naszej znajomości, 8 latach bycia razem, 5 latach od pierwszych oświadczyn i kilku godzinach od drugich - w miniony weekend zalegalizowaliśmy nasz związek w obecności naszych najbliższych. Jesteśmy przeszczęśliwi. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa. Przesyłamy mnóstwo dobrej energii i ściskamy Was mocno! - ogłosiła na Instagramie Zuzanna.

Panna młoda w tym wyjątkowym dniu pięknie się prezentowała. Miała na sobie prostą, białą suknię bez dekoltu. Minimalistyczną kreację dopełnił duży welon.

Fani złożyli życzenia nowożeńcom. "Żebyście zawsze byli tak szczęśliwi, jak na tym zdjęciu", "Kochani, miłości i zdrowia", "Inaczej być nie mogło. Gratulacje", "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia", "Jedna z moich ulubionych par. Ślę Wam dużo szczęścia, pogody w miłości i uśmiechu wiecznej radości!" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości