Zuzanna Kołodziejczyk

    Zuzanna Kołodziejczyk

    W Gdańsku, na castingu do kolejnej edycji Top Model, Katarzyna Olubińska spotkała się z Katarzyną Sokołowską, Marcinem Tyszką i Michałem Pirógiem oraz ze zwyciężczynią poprzedniej edycji: Zuzanną Kołodziejczyk, która dla nowych uczestników ma jedną radę: "Nieważne ile ma się centymetrów wzrostu, ważne co się ma w głowie i jakim jest się człowiekiem"

    Kobiety - czego się boją, o czym marzą i jak widzą siebie w dzisiejszym świecie? O roli kobiety, macierzyństwie i partnerze idealnym opowiedziały nam : Zuzanna Kołodziejczyk, Małgorzata Pieczyńska i Anna Rusowicz. Jaki jest Wasz ideał mężczyzny?

    Od finału 3 edycji „Top model. Zostań modelką” minęło dokładnie 2 miesiące. Jak zwycięstwo w programie wpłynęło na życie Zuzy? Jak rozwija się jej kariera modelki? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Zuzanna Kołodziejczyk. Jak sobie radzi w świecie modelingu?

    Gdy zobaczyła je prowadząca Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska, była nieco skonfundowana. Siostry bliźniaczki Zuzanna i Tamara Kołodziejczyk odwiedziły studio Dzień Dobry TVN i naprawdę trudno było nam je odrożnić. Zobaczcie, jak wygląda siostra zwyciężczyni 3. edycji "Top model". Dlaczego siostry nie potrafią bez siebie żyć? Czy rywalizują ze sobą? Do kogo wzdychają siostry Kołodziejczyk? Czy Tamarę nie kusiło, by wziąć udział w programie "Top model"?