Gwiazdy

Viki Gabor pokazała zdjęcie z rozpoczęcia roku szkolnego. W takim wydaniu rzadko ją widujemy

Gwiazdy

Viki Gabor

Viki Gabor, podobnie jak inni uczniowie, po wakacyjnej przerwie wróciła do szkoły. Gwiazda pochwaliła się oryginalnym zdjęciem z rozpoczęcia nowego roku. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy jej fanów, którzy z nieco mniejszym entuzjazmem wrócili do szkolnej ławy.

Viki Gabor - kariera

Viki ma 12 lat i urodziła się w Hamburgu. Jako dziecko zamieszkała z rodziną w Polsce, a następnie w Wielkiej Brytanii. Po siedmiu latach ponownie przeniosła się do Polski, a dokładnie - do Krakowa. W Niemczech został brat Viki.

Jak twierdzi gwiazda, talent odziedziczyła po rodzicach, którzy są pochodzenia romskiego. Nic dziwnego, cała rodzina artystki związana jest z muzyką. Jej rodzice mają własny zespół folkowy, a mama Viki zawodowo zajmuje się śpiewaniem. Z kolei siostra komponuje i pisze teksty piosenek.

Niesamowity głos Viki mogliśmy usłyszeć w kilku programach muzycznych oraz na Eurowizji Junior, którą wygrała śpiewając piosnkę "Superhero".

Viki Gabor i nowy rok szkolny

Piosenkarka od kilku lat łączy karierę muzyczną z edukacją. Teraz wyraźnie podekscytowana pokazała, jak przywitała nowy rok szkolny.

- Yoo! Jak tam rozpoczęcie roku? Dajcie znać jak Wasze nastawienie - czytamy we wpisie na Instagramie.

Fani chętnie komentowali post. Pod fotką, na której widzimy Viki w galowym stroju, czytamy: "Słabe nastawienie, bo 8 klasa wita i chciałabym jeszcze wakacje ", " Totalnie nie chcę wracać do szkoły ", " Jest super. Fajna wychowawczyni i znajomi (nowa szkoła) ".

Zobacz wideo: Gwiazdy Top of the Top Sopot Festival 2021

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości