Gwiazdy

Występ Ewy Farnej w Sopocie zapamiętamy na długo. Na scenę zaprosiła 3 kobiety i opowiedziała ich poruszające historie

Gwiazdy

Player.pl

Widzowie TVN oraz publiczność zgormadzona w Operze Leśnej z pewnością na długo zapamiętają ten poruszający moment. Ewa Farna wystąpiła podczas drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival. Gdy śpiewała swój najnowszy singiel "Ciało", na scenę wyszły trzy wyjątkowe kobiety. Każda z nich kryje inną, poruszającą historię.

Top of the Top Sopot Festival 2021 - wytęp Ewy Farnej

Drugi dzień Top of the Top Sopot Festival obfituje w wielkie emocje i chwile wzruszenia. W koncercie #I DANCE IN OPERA LEŚNA zaśpiewało wiele gwiazd, a wśród nich Ewa Farna. Znana piosenkarka wykonała trzy przeboje: "Bez łez", "Bumerang" oraz najnowszy singiel "Ciało". W trakcie trzeciej piosenki na scenę wyszły trzy piękne i jedyne w swoim rodzaju kobiety. Każda z nich przez lata była oceniana przez przez pryzmat wyglądu.

Pierwsza z nich - Sandra - urodziła trójkę dzieci, a ciąże zmieniły jej ciało. Druga z pań - Magda - przez całe życie była nazywana "chudzielcem" i "patyczakiem". Kolejna Magda natomiast wielokrotnie słyszała, że bez ręki sobie nie poradzi.

Wzruszający moment na występie Ewy Farnej

Ewa Farna zaapelowała do widzów. - Każdy z nas jest inny i to jest piękne. Może to jest fajny moment na to, by zaśpiewać dla swojego ciała, tak dla siebie: "Dzięki za to, że jestem tu" - powiedziała wokalistka.

Po występie gwiazdy głos zabrała współprowadząca koncert Gabi Drzewiecka. Trafnie podsumowała to, co przed chwilą wydarzyło się na scenie. - Ogromnie się cieszę, że tę kultową scenę w Operze Leśnej zdobią tak wspaniałe kobiety jak Ewa Farna. Jest nie tylko wyjątkową wokalistką, nie tylko zdolną artystką, ale jest przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Właśnie tym przekazem udowadnia, że najważniejsze jest to, co mamy w środku, a nie to, co na zewnątrz - stwierdziła.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ewa Farna i jej „Ciało”. „To dla mnie sposób pokochania go po tym, gdy urodziłam dziecko”

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości