Gwiazdy

Tadeusz Müller zdradził nam szczegóły swoich zaręczyn. O jego sekretnym planie wiedziała tylko jedna osoba

Gwiazdy

Tadeusz Müller oświadczył się swojej ukochanej Małgosi. W rozmowie z serwisem Dzień Dobry TVN opowiedział o romantycznych zaręczynach na Majorce i wyjawił, jak prywatnie nazywa swoją przyszłą żonę.

Tadeusz Müller zaręczył się

Wygląda na to, że Magda Gessler już wkrótce zatańczy na weselu syna. Tadeusz Müller poprosił swoją ukochaną o rękę i został przyjęty. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia pierścionka zaręczynowego i przepięknej scenerii, którą przyszły mąż wybrał na to niezwykłe wydarzenie. Zaplanowanie zaręczyn za granicą nie było prostym wyzwaniem. Zanim pierścionek trafił na palec narzeczonej, musiał zostać bezpiecznie przewieziony z Polski na Majorkę.

- Nie było łatwo przewieźć z Polski w sekrecie pudełko z pierścionkiem - wyjawia Tadeusz. - Bałem się, że służby graniczne każą mi się tłumaczyć z biżuterii. Potem już poszło gładko - zdradził serwisowi dziendobry.tvn.pl.

Tadeusz zaplanował wieczór tak, żeby został zapamiętany, a przy okazji, aby nawiązywał do stylu i osobowości jego wybranki.

- Pasją Jagody (tak prywatnie nazywa swoją narzeczoną - red.) jest żeglarstwo, więc postanowiłem się oświadczyć na małej łódce, która wypożyczyliśmy na jej patent żeglarski - wyjawił. - Wszystko wydarzyło się na zatoczce Cala Tuent na Majorce - dodał.

Zaręczyny Tadeusza Müllera - kto o nich wiedział?

Tadeusz, choć precyzyjnie obmyślił wydarzenie, miał obawy, które towarzyszą większości mężczyzn proszących o rękę ukochanej.

- Nie wiedziałem, jak przyjmie moje wyznanie - stwierdził Tadeusz. - Rzuciła mi się na szyję i to była najbardziej wyjątkowa chwila, jaką przeżyłem. A pierścionek pasował idealnie - zaznaczył.

Choć zagraniczne zaręczyny wymagały pewnej logistyki, to nikt z otoczenia Tadeusza nie miał pojęcia o jego planach. Był jednak jeden mały wyjątek.

- Wiedziała tylko Magda Gessler i zachowała informację w sekrecie - zdradził nam. - Po prostu powiedziałem, że mam taki zamiar.

Małgorzata Downar - kim jest narzeczona Tadeusza Müllera?

Małgorzata Downar jest współzałożycielką agencji marketingowej i od lat jest związana z show-biznesem. Pracowała z takimi markami jak Veclaim Jessiki Mercedes czy La Mania Joanny Przetakiewicz. O związku pary spekulowano już w we wrześniu ubiegłego roku, oficjalnie potwierdzili swój związek w maju 2021 roku.

Archiwum prywatne / Tadeusz Müller

Zobacz wideo: 11 lat "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler świętuje 300. odcinek programu

Zobacz też:

Rezydenci biur podróży skarżą się na turystów. "Dzwoni kobieta i mówi, że urwał jej się sznurek od tamponu"

Opieka nad zwierzętami podczas urlopu. Na co zwrócić uwagę, szukając hotelu dla psów i kotów?

Odnaleziony obraz Jana Matejki trafi na licytację. Ile jest warty?

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości