Tadeusz Müller

  Tadeusz Müller

  Tuż przed wyjazdem na święta Magda Gessler musiała wywiązać się z ważnego zobowiązania. Podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadząca "Kuchenne rewolucje" j jej syn Tadeusz Müller wystawili na aukcję przygotowaną przez siebie kolację. Została ona wylicytowana za niemałą kwotę. Małżeństwo z Poznania zapłaciło za nią aż 50 tys. złotych. Zobacz, jakie dania znalazły się na stole.

  Kto z nas nie lubi świeżej pajdy chleba z masłem? A jeszcze lepsza jest z jakiś pysznym dodatkiem. W kuchni Dzień Dobry TVN Tadeusz Muller przygotował dla nas pastę czekoladową z batatów i czerwonej fasoli, pastę dyniową z orzechów ziemnych i soli morskiej, pastę z selera z białym pieprzem i pieczarkami. Na stole pojawiły się także: salsa de queso z pietruszki i marchewki do nachos, rozgrzewające mleko migdałowe, a także sok Zielony Herkules.

  Magda Gessler to propagatorka nie tylko polskiej kuchni, ale także innych dobrodziejstw naszego kraju. Restauratorka zwraca uwagę na naszą przyrodę, regionalne choć zapomniane smaki, roślinność czy polską wieś. Kto zaszczepił w niej miłość do pozamiejskich rewirów? Magda zdradziła ten sekret na swoim Instagramie, pokazując zdjęcie swojego ojca - Mirosława Ikonowicza i syna - Tadeusza.

  "... nie żałuję, że mam ją w dowodzie" W studiu Dzień Dobry TVN Magda Gessler i jej syn Tadeusz Müller: Dlaczego, mimo że do tej pory stronił od mediów, teraz zdecydował się to zmienić? Jak wyglądało jego dzieciństwo i życie w domu, w którym "Nigdy nie wiadomo było, co się zdarzy"? Co sprawiło, że w wieku 15 lat został głową rodziny?

  Do tej pory pozostawał w ukryciu. Nie chciał, by - jak mów - postrzegano go przez pryzmat mamy. Jego mamą jest znana restauratorka Magda Gessler. Ona nazywa się Tadeusz Müller i chce sam pracować na swoje nazwisko, choć podobnie jak mama działa w branży gastronomicznej. Czym zajmuje się Tadeusz Müller? Jakie ma relację z mamą? Jakie talenty, zdaniem Magdy Gessler, ma jej syn? O co pyta go mama, gdy do niego dzwoni? Co Tadeusz Müller ma z mamy Magdy Gessler, a co z taty Volkharta Müllera?