Gwiazdy

Sylwia Bomba nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Jej plany na majówkę legły w gruzach w ostatniej chwili

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Sylwia Bomba ma pecha. Jej plany na majówkę pokrzyżował jeden z hoteli. Gwiazda "Gogglebox" szybko wytłumaczyła fanom, co się wydarzyło. Zdradziła także, co nowego wymyśliła na pierwsze dni maja.

Sylwia Bomba i jej nieudana majówka

Sylwia Bomba od 7 lat gości na szklanym ekranie. Przez 14 sezonów programu "Gogglebox" dobrze dała poznać się widzom. Gwiazda jest także aktywna w sieci. Na Instagramie ma bardzo pokaźną publikę. Jej profil śledzi blisko 800 tys. osób!

Sylwia przyzwyczaiła fanów do tego, że niemalże zawsze emanuje pozytywną energią. Mimo zaprzepaszczonych planów na weekend majowy, tym razem było podobnie. - Wczoraj wieczorem zadzwonili do nas z hotelu i odwołali nasz pobyt - powiedziała na Insta Story.

Szybko jednak na horyzoncie pojawiły się inne plany. Bomba wraz ze swoją córeczką udała się na wycieczkę rowerową. - Drużyna trzech pasków sezon rowerowy uważa za otwarty. Jakie macie plany na majówkę? Nasze właśnie runęły - pisała gwiazda.

Kim jest Sylwia Bomba?

Nie każdy wie, że gwiazda "Gogglebox" jest z zawodu fotografką. Dyplom magistra uzyskała w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi.

- Śmieję się, że skończyłam łódzką filmówkę na kierunku fotografia, żeby teraz wiedzieć, jak fajne selfie sobie zrobić. To życie tak napisało. Takim kluczowym momentem w moim życiu było, jak przeprowadziłam się z Łodzi do Warszawy. Odważnie przeprowadziłam się, bo nie miałam żadnej pracy. Miałam siebie, swój aparat i wierzyłam, że sobie poradzę. I tak się stało - mówiła niedawno gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl.

- Od zawsze zarabiałam aparatem. To się zmieniło, kiedy urodziłam Antosię - dodała.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sylwia Bomba zdradziła, jak poznała męża. "To było jak grom z jasnego nieba"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości