Gwiazdy

Sulli nie żyje. Gwiazda k-popu miała 25 lat

Gwiazdy

Sulli zdjęcie z Instagrama

Sulli - gwiazda k-popu nie żyje. Ciało koreańskiej gwiazdy zostało znalezione w jej mieszkaniu w mieście Seongnam. Dziewczyna miała 25 lat.

Sulli nie żyje. W poniedziałek, 14 października 2019 roku, martwą Sulli znalazł jej menadżer. Mężczyzna nie mógł skontaktować się z gwiazdą, postanowił sprawdzić co się stało. Niestety, odkrył, że kobieta nie żyje. Wszczęto postępowanie w sprawie śmierci Sulli. Nie są znane jeszcze przyczyny zgonu, nie wyklucza się samobójstwa.

Choi Jin-ri, która używała pseudonimu Sulli była południowokoreańską gwiazdą. Sulli była piosenkarką, aktorką oraz modelką. Kobieta miała 25 lat.

>>> Zobacz też:

Karoshi, czyli śmierć z przepracowania

Jak nie utrudniać sobie życia? Gary Bishop zdradza swoje metody

Tłumienie emocji i jego skutki. "Emocje są nam potrzebne"!

Sulli rozpoczęła karierę jako aktorka. Grała w filmach i serialach. Gdy miała kilkanaście lat działała w modelingu, rozpoczęła też karierę muzyczną. Występowała z popularnym girlsbandem f(x) i właśnie ta działalność przyniosła jej największa sławę. Z powodu negatywnych komentarzy kierowanych pod jej adresem, gwiazda postanowiła zawiesić swoją działalność w zespole. Po roku przerwy, w 2015 roku wróciła do zespołu, jednak nie została w nim długo. Sulli postanowiła poświęcić się aktorstwu.

Sulli nie ukrywała swoich problemów, mówiła o nich otwarcie. Niedawno wyznała, że zmagała się z zespołem lęku panicznego.

Fani pod zdjęciami artystki zamieszczają pożegnalne wpisy. Piszą też:

Twoje oczy nigdy nie kłamały...

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło: metro.co.uk, koreaherald.com;

Pozostałe wiadomości