Gwiazdy

Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise" o kobiecości. "Bardzo mądre słowa"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sonia Szklanowska zamieściła w mediach społecznościowych refleksyjny wpis. Zacytowała dziennikarkę, Małgorzatę Domagalik i jej wynurzenia na temat kobiecości. - Fajnie jest być kobietą w świecie mężczyzn, którym coraz częściej przychodzi do głowy, że silna kobieta u boku to los wygrany na loterii – czytamy.

Sonia Szklanowska jest finalistką drugiej edycji "Hotelu Paradise". Natomiast w lutym nagrała singiel zatytułowany "Oto Raj", który został wykorzystany w czołówce oraz oprawie muzycznej programu. Była uczestniczka show zdobyła serca wielu fanów, a obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 2 tys. internautów. Odnajdziemy na nim przede wszystkim selfie, ale i przemyślenia, z którymi się dzieli. Dowodem na to jest, chociażby jej ostatni post.

Sonia Szklanowska i kobiecość

Była uczestniczka "Hotelu Paradise" opublikowała w mediach społecznościowych portret. Jednak w tym przypadku to nie zdjęcie jest ważne, a cytaty, które zamieściła. Autorką słów jest dziennikarka Małgorzata Domagalik:

Fajnie jest być kobietą. Piękną, młodą i bogatą, mimo że to tylko wyjątek, który potwierdza regułę. Dobrze jest być kobietą odważną, wolną, niezależną we własnych wyborach, taką, o której kiedyś amerykańska piosenkarka gospel Mahalia Jackson powiedziała: "Łatwo jest być niezależną, kiedy ma się pieniądze. Ale być niezależną, kiedy nie ma się niczego - to sprawdzian". Tak, taką kobietą fajnie jest być. Naprawdę. Wtedy można wierzyć w siebie mimo wszystko, a bywa, że i przeciw wszystkiemu

– rozpoczęła. - Warto być upartą, zawziętą, zdyscyplinowaną, taką, którą nie da się uwięzić w świecie sztucznie wykreowanych ideałów. Uwolniona od przesądów i krępującego gorsetu tzw. kobiecych powinności. Fajnie jest być kobietą dorosłą. Taką, która wie, na czym najbardziej jej zależy, ale i taką, która ma świadomość ceny, jaką przyjdzie jej zapłacić za własne wybory – czytamy w dalszej części wpisu.

- Fajnie jest być kobietą w świecie mężczyzn, którym coraz częściej przychodzi do głowy, że silna kobieta u boku to los wygrany na loterii. Naprawdę. A poza wszystkim dobrze jest być taką właśnie kobietą dla siebie, ale i dla innych kobiet – podsumowała.

Sonia Szklanowska zdobyła serca fanów

Post Soni zdecydowanie przypadł do gustu jej obserwatorom. W ciągu godziny od publikacji zebrała ponad 3 tys. "serduszek" oraz komplementy:

  • "Piękna";
  • "Bardzo mądre słowa";

- czytamy.

To kolejny dowód na to, że uczestnicy "Hotelu Paradise" nawet po zakończeniu programu cieszą się dużą popularnością. Przypomnijmy, że Sonia Szklanowska nie związała się ze swoim partnerem z show Łukaszem Karpińskim, więc internauci są bardzo zainteresowani jej życiem uczuciowym, Sonia stara się jednak chronić swoją prywatność.

Zobacz także:

"Hotel Paradise 3". Kara nie chciała uprawiać seksu w programie. "Stresowałam się, że mama i klienci z salonu będą to oglądać"

Anna Kalczyńska szczerze o wychowywaniu dzieci. "Nie zawsze znam odpowiedź na trudne pytania"

Aneta Kręglicka pokazała się w bikini i zdradziła sposób na idealną figurę. "Nie potrafię się do niczego zmuszać"

Zobacz wideo: Sonia z drugiej edycji „Hotelu Paradise”. Jaki ma typ mężczyzny? „Uwielbiam facetów, którzy są oparciem i potrafią słuchać”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości