Gwiazdy

Socha i Kukulska wyprawiły córkom wspólne urodziny. Było bajkowo, w klimacie "Krainy lodu"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dwie małe jubilatki, jedno przyjęcie. Małgosia Socha i Natalia Kukulska zorganizowały swoim córeczkom łączone urodziny. Obie dziewczynki skończyły 3 lata. Dziękujemy za super imprezkę - napisała pod zdjęciem Sochy Katarzyna Zielińska. Zobaczcie, co się tam działo.

Wyjątkowe urodziny

Córki Małgosi Sochy - Basia i Natalii Kukulskiej - Laura, pod koniec stycznia świętowały 3 urodziny. Obie dziewczynki są fankami bajki Disneya - "Kraina lodu" - o czym mogli przekonać się goście ich przyjęcia. Motywem głównym imprezy była bowiem zaczarowana, lodowa kraina z Elzą i Anną w rolach głównych.

Małe jubilatki były przebrane za księżniczki. Miały jeden, wspólny tort, który także był utrzymany w zimowym klimacie przywodzącym na myśl ulubioną kreskówkę Basi i Laury.

Przyjaźń Sochy i Kukulskiej

Sądząc po opublikowanych na Instagramie zdjęciach wnioskujemy, że Małgosia Socha i Natalia Kukulska się przyjaźnią. Aktorka i piosenkarka nie afiszowały się wcześniej ze swoją znajomością w social mediach. Aż do teraz! Co więcej, ich córeczki, które przyszły na świat w podobnym czasie, również bardzo się lubią, o czym Socha poinformowała na Instagramie:

Nasze Królewny skończyły 3 lata! Podwójnie się cieszę, że Basia mogła świętować ten dzień ze swoją przyjaciółką Laurą To były wymarzone urodziny z Krainą Lodu!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości