Gwiazdy

Córka Natalii Kukulskiej wystąpi na Torwarze! Ania wygląda identycznie jak mama!

Gwiazdy

Córka Natalii Kukulskiej wystąpi na Torwarze! Ania wygląda identycznie jak mama!

Córka Natalii Kukulskiej już niebawem wystąpi na Torwarze! Natalia Kukulska zdradziła, że jej córka, Ania, wykona jeden utwór. Jak Natalia Kukulska podchodzi do kwestii prywatności jej dzieci w internecie? Czy potrafi oddzielać jej życie zawodowe i prywatne, czy jednak je łączy? Czy chce, żeby jej dzieci jak najszybciej weszły do show-biznesu?

Więcej: Kukulska organizuje koncert na cześć zmarłej mamy "Chcę cały czas przypominać!"


Natalia Kukulska to szczęśliwa mama trójki dzieci: Janka, Anny i Laury. Najstarszy Janek ma już 19 lat i powoli staje się osobą publiczną - Janek poszedł w ślady mamy i planuje zostać muzykiem. 

Anna (4 maja 2019 roku skończyła 14 lat) również spróbowała już swoich sił w publicznych występach - wzięła udział w nagraniu teledysku "Żywioły" i już niebawem wystąpi na Torwarze!

Ania wystąpi na Torwarze. Warsztatowa akademia musicalowa, do której Ania uczęszcza, robi tam duże gale musicalowe i Ania tam śpiewa jeden utwór. Nie jest to jej jakiś debiut (...) - powiedziała nam Natalia Kukulska.

Zobacz też: Zezia Agnieszki Chylińskiej jest już zbuntowaną nastolatką, która musi zmierzyć z problemami dorastania


A jak Natalia Kukulska podchodzi do kwestii chronienia prywatności jej dzieci w internecie? Czy skoro jej dzieci powoli stają się osobami publicznymi, ma nadal problem z pokazywaniem ich twarzy np. na Instagramie?

Ostatnio pewna pani była oburzona, że pokazałam plecki! 'Co to są plecki?! Przestańcie pokazywać tylko plecki dziecka!' A ja chcę podkreślić, że nie chcę pokazywać dziecka, żeby stało się rozpoznawalne. Ja chcę pokazać pewną relację i opowiadam co u mnie, jaka ja jestem - powiedziała Kukulska.
Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej

Fot. YouTube

Więcej: Połączyły je... dzieci! Małgosia Socha szczerze o przyjaźni z Natalią Kukulską

Zobacz film: Flesz showbiznesowy, źródło: Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska na zdjęciu z synem Jankiem.

Co sądzisz o tym artykule?
1
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0