Gwiazdy

Zezia Agnieszki Chylińskiej jest już zbuntowaną nastolatką, która musi zmierzyć z problemami dorastania

Gwiazdy

Zezia Agnieszki Chylińskiej jest już zbuntowaną nastolatką, która musi zmierzyć z problemami dorastania

W Dzień Matki miała miejsce premiera kolejnej książki Agnieszki „Zezia, miłość i bunt na statku”. O potrzebie napisania kolejnej książki Agnieszka opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN. Chylińska zdradziła też z jakiego komplementu cieszy się najbardziej.

„Zezia, miłość i bunt na statku”

Agnieszka Chylińska przyznała na początku rozmowy, że bardzo lubi pisać i nie ma w tym żadnego podwójnego dna. Pomysł na kontynuację przygód Zezi wziął się stąd, że:

Pojawiła się we mnie potrzeba, żeby napisać książkę dla nastolatków, dla dziewczyn, bo sama pamiętam, że brakowało mi książek, które byłyby takie otwarte jeżeli chodzi o tematykę kłopotliwą, czyli pierwsze zauroczenia, dojrzewanie.

Agnieszka Chylińska przyznała, że chciałaby, by po Zezię sięgnęły także mamy. W książce artystka opisuje trudy rodzicielstwa, pokazując jego blaski i cienie oraz dojrzałość, którą to doświadczenie ze sobą niesie.

Agnieszka dodała, że bardzo lubi postać Ziezi, bo wkłada w nią dużą część siebie i swoich dzieci. Przypomnijmy, że Chylińska jest mamą 3 dzieci: Ryszard (ur. 2006), Estera (ur. 2010), Krystyna (ur. 2013).

>>>Zobacz też: Chylińska szczerze o macierzyństwie: "Bywa pięknie, ale bywa też tragicznie!"

>>>Agnieszka Chylińska: "Fajną jestem mamą"<<<

Agnieszka zdradziła, że najbardziej cieszy ją, kiedy na spotkaniach autorskich podchodzą do niej mamy z dziećmi i dziękują jej za Zezię.

***

Dodajmy, że poprzednie książki o przygodach Zezi ("Zezia i Giler", "Zezia, Giler i Oczak", "Zezia i wszystkie problemy świata") sprzedały się w rekordowych nakładach.

>>>Zobacz też: Agnieszka Chylińska o dzieciach: "To są moje najnowsze produkcje"

>>>Agnieszka Chylińska. Mama Ryszarda, Estery, Krysi i... Zezi<<<

>>>Chylińska o nowej płycie: "Teksty zawsze piszę o sobie"<<<

Co sądzisz o tym artykule?
66
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.06.2019
Jj
Agnieszke roznosi energia