Gwiazdy

Skandale, sukcesy, ciąże i rozstania. Co wydarzyło się w 2019 roku w świecie gwiazd?

Gwiazdy

Na koniec roku Agnieszka Jastrzębska, Basia Pasek i Mateusz Hładki w studiu Dzień Dobry TVN wspominali przełomowe wydarzenia w show-biznesie, które miały miejsce w 2019 roku. Co było najbardziej spektakularnym newsem według nich?

Narodziny dzieci

Na pierwszym miejscu znalazła się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan , którzy jeszcze przed zakończeniem roku 2019 ogłosili światu dobrą nowinę. Para spodziewa się wyczekiwanego dziecka.

Małgosia z Radkiem nie ukrywali, że starali się o dziecko już bardzo długo, że były nieudane próby in vitro, no ale wreszcie jest.

– powiedziała Agnieszka Jastrzębska.

Podczas rozmowy z Agnieszką Jastrzębską, Radosław zdradził, że z Gosią spodziewają się syna. To nie jest jedyne piłkarskie dziecko w show-biznesie, które przyjdzie na świat w przyszłym roku. Kolejnego dziecka spodziewa się także rodzina Lewandowskich.

Zawrzało również na dworze królewskim w Anglii. W tym roku na świat przyszło royal baby. Archie, syn Meghan i Harry’ego był jednym z najbardziej rozchwytywanych przez media dzieci. Dziennikarze zdradzali każdy szczegół z życia królewskiej rodziny. Poznaliśmy zabawki, jakimi bawi się Archie, a także jego specjalną dietę.

Największe emocje budziło to, czy Archie jest rudy i czy ma kręcone włoski, bo mama ma pochodzenie afroamerykańskie. Pierwsze zdjęcie Archiego, które wrzucili, było czarno-białe.

– wspomina Agnieszka.

Spektakularnym newsem była także wiadomość o ciąży Katarzyny Warnke, która odsłoniła swoje ciało podczas pokazu MMC, na którym przeszła po wybiegu razem z Piotrem Stramowskim.

Najpierw zaprzeczana, a później się okazało, że ta ciąża jednak jest. Zobaczyliśmy ją w świecie wielkiej mody. Tak cała Polska dowiedziała się, że Kasia i Piotr spodziewają się dziecka.

– podsumował Mateusz Hładki.

Spore zainteresowanie wzbudziła Weronika Marczuk-Pazura, która w dość późnym wieku, bo w wieku 48 lat zaszła w pierwszą ciążę. Jest to ciąża in vito, o której Weronika opowiedziała w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Miałam próby zajścia w ciąże dużo wcześniej i się nie udawały, teraz się udało, więc traktuje to jako to, co ma się wydarzyć. Po to jest też rodzina i ojciec dziecka, który na pewno da sobie radę w razie czego, ale nie myślimy o złym.

- wyznała Weronika.

W show-biznesie w tym roku znaleźli się także mężczyźni w zaawansowanym wieku, którzy ze swoimi młodszymi partnerkami powitali na świecie dzieci. Ojcem został 65-letni Apoloniusz Tajner oraz 72-letni Karol Strasburger.

Małżonki łączy to, że są dużo, przynajmniej o połowę młodsze od swoich mężów.

– dodała Agnieszka.

Jeżeli mówimy o ciążach, nie możemy zapomnieć o Joannie Krupie, która swoją ciążę pokazywała w hollywoodzkim stylu. Macierzyństwo zmieniło modelkę, która nawet bez makijażu wygląda pięknie i naturalnie.

Głośne wydarzenia

Zupełnie nowe standardy ustaliła w życiu publicznym i w mediach społecznościowych Maffashion z Czarkiem Jóźwikiem. Para ogłosiła swoje rozstanie na Instastory.

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy teraz na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą i tyle, co mogę powiedzieć, to były cudowne lata.

– wyznał na Instagramie Czarek Jóźwik.

Głośnym wydarzeniem było także rozstanie Julii Wieniawy, a nawet dwa. Aktorka w styczniu oficjalnie mówiła o zakończeniu związku z Antkiem Królikowskim. Następnie związała się z Baronem, z którym również zakończyła relację.

Emocji i kontrowersji dostarczyła sprawa Jarosława Bieniuka, który został oskarżony o niemoralne czyny. Tydzień po ujawnieniu w mediach sprawy, wywiad przeprowadził z Jarosławem Mateusz Hładki. Jak przyznał dziennikarz, Jarek niewiele powiedział, miał związane usta ze względu na sprawę, która była wtedy i nadal jest w prokuraturze.

Nie będę ukrywał, że jest to mój drugi traumatyczny tydzień, dla mnie i oczywiście dla moich najbliższych, nie byłem osoba karaną, nawet notowaną więc to ciężkie chwile, po których staram się pozbierać.

– powiedział Jarosław Bieniuk.

Sukcesy Polaków

Jak podsumowała Basia Pasek, popularność celebrytów bywa biało-czarna. Ma swoje dobre, jak i złe odsłony. Dziennikarka płynnie przeszła do sukcesów naszych rodaków, wspomniała o Polakach, którzy pojechali na czerwone dywany.

To jak się pokazali na czerwonym dywanie Tomasz Kot, Joanna Kulig, Borys Szyc, który nas rozpieścił swoim Instastory zrobionym za kulisami Oskarów. To było absolutnie kultowe.

– powiedziała Basia Pasek.

Sukces „Zimnej wojny” to ogromne wyróżnieniem dla Polski. Jego największą beneficjentką była Joanna Kulig, która z dnia na dzień stała się hollywoodzką gwiazdą. Aktorka pojawiła się również na okładce francuskiego Elle. Co więcej, w tym samym czasie Joanna została mamą.

Tomasz Kot też jest beneficjentem „Zimnej Wojny”. Zagra Nicola Tesle legendarnego wynalazcę, teraz jest w Barcelonie na planie innego anglojęzycznego filmu. I on i Agata Kulesza i Borys Szyc zagrali w produkcji BBC u boku Helen Hunt "World on Fire".

– powiedział Mateusz Hładki.

Rafał Zawierucha i jego rola w filmie „Pewnego razu w Hollywood” była również wydarzeniem. Aktor zagrał Romana Polańskiego. Film otrzymał 5 nominacji do Złotych Globów.

Po tym filmie Rafał otrzymał od razu rolę w dużej amerykańskiej produkcji „Soviet Sleep Experiment”, gdzie gra rosyjskiego naukowca.

Smutne wydarzenia

W tym roku miały też miejsce tragiczne wydarzenia. Polska pożegnała wybitnego młodego producenta Piotra Woźniaka-Staraka.

Tym żyła cała Polka i cała Polska go opłakiwała. Dla mnie to jest osobiście do dzisiaj szokujące.

– wyznała Basia Pasek.

Agnieszka Woźniak- Starak zdecydowała się udzielić jednego wywiadu. W rozmowie z Dzień Dobry TVN powiedziała:

Wydarzyło się coś takiego, co stawia jakąś wyraźną kreskę. Ja też bym chciała dużo rzeczy zmienić i wiele rzeczy robić inaczej. To jest jakiś nowy początek i ja już nie chcę wracać do tego, co było.

Nobel dla Polki

Końcówka roku była bardziej optymistyczna i przyniosła ogromny sukces. Olga Tokarczuk otrzymała Literacka Nagrodę Nobla. Ogromna duma i wzruszenie.

Wspaniała informacja, ale także od strony show-biznesowej dużo się działo. Suknia Olgi Tokarczuk zaprojektowana przez Gosię Baczyńską miała ogromny oddźwięk w światowych mediach.

– podsumowała Agnieszka Jastrzębska.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości