Gwiazdy

Rodzina Koterskich przygotowuje się do koncertu. Jakie nastroje panują przed występem?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Pod koniec września Misiek Koterski poinformował fanów o niezwykłej niespodziance. Aktor zapowiedział wydanie rodzinnej płyty. To jednak nie wszystko. Wspólnie ze swoją partnerką - Marcelą Leszczak, tatą - Markiem Koterskim, jego ukochaną - Małgorzatą Bogdańską i innymi członkami rodziny wystąpią podczas wyjątkowego koncertu już 15 października. Poznaj szczegóły.

Koterscy na jednej scenie

Koterscy wystąpią na scenie Relax, mieszczącej się na ulicy Złotej 18 w Warszawie 15 października o godzinie 19. Premiera albumu zaś zaplanowana jest dzień później, na 16 października. Czemu Koterscy zdecydowali się na taką inicjatywę? Rąbka tajemnicy uchylił Misiek na swoim Instagramie.

Z wpisu, ale i tytułu płyty, wynika, że głównym pomysłodawcą jest głowa rodu - Marek Koterski. Album będzie nosił nazwę: "7 uczuć. Piosenki Marka Koterskiego". "7 uczuć" to także tytuł filmu Marka Koterskiego, którego premiera miała miejsce w 2018 roku. Główną rolę zresztą grał w nim Misiek. Czy zatem album będzie powiązany z produkcją sprzed dwóch lat? To się zapewne okaże.

Koncert Koterskich

Koterscy zapowiedzą album w wyjątkowy sposób - wspólnie występując. Trwają już próby do koncertu, które zarówno Misiek, jak i jego ukochana Marcela, skrupulatnie relacjonują w mediach społecznościowych. Leszczak przyznała, że nigdy wcześniej nie występowała na scenie. Zaś Misiek w zabawnych filmikach na Instagramie otwarcie przyznaje, że zdecydowanie za mało ćwiczy.

Marcelka cały czas trenuje, a ja nic. Będzie dramat

- komentuje ze śmiechem.

Oprócz Marka Koterskiego, Miśka i Marceli na koncercie wystąpią: autor muzyki - Arkadiusz Grochowski, Małgorzata Bogdańska i Natalia Gadzina.

Za okładkę płyty odpowiada Andrzej Pągowski - legendarny grafik. Bilety na koncert Koterskich dostępne są na eventim.pl i kulturalnysklep.pl.

Zobacz także:

Jak Michał Koterski odnalazł sens życia? "Byłem pełen lęków o przyszłość"

Dwudziestolatkowie z Japonii rozpoczynają karierę piłkarską w Polsce

Pamiętacie "Hydraulika z Polski"? Wiemy, co u niego słychać

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości