Gwiazdy

Rafał Maślak był w ciąży przez jeden dzień. Jak sobie poradził?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Rafał Maślak i jego żona Kamila oczekują narodzin córeczki. Mister Polski z 2014 roku postanowił sprawdzić, jak to jest być w ciąży. O szczegółach jego niecodziennego eksperymentu w Dzień Dobry TVN opowiedziała Basia Pasek.

Rafał Maślak po raz drugi zostanie ojcem

Kamila i Rafał Maślakowie w 2019 roku zostali rodzicami Maksymiliana. Już niedługo ich rodzina po raz kolejny się powiększy i na świecie powitają drugie dziecko. Za nimi już baby shower, podczas którego zdradzili znajomym płeć dziecka. Rafał Maślak przebił beżowy balon, z którego wyleciał różowy pyłek. - To się nie dzieje naprawdę, przecież ja mam dwóch braci, mój tata ma trzech braci, ja byłem przekonany, że to niemożliwe, ale jednak będziemy mieć parkę. Wow, po prostu wow! - mówił podekscytowany model, na opublikowanym w sieci nagraniu.

Jak widać, radosny czas oczekiwania Mister Polski z 2014 roku wykorzystuje w kreatywny sposób. A dowodem na to jest jego kolejny post.

Rafał Maślak z "ciążowym brzuszkiem"

W mediach społecznościowych Rafała pojawiło się nagranie, na którym widzimy, że ma doczepiony "ciążowy brzuch". Skąd ten pomysł?

Będę w ciąży przez jeden dzień! Codziennie obserwuję, jak brzuch mojej żony rośnie i rośnie, co za tym idzie, jej zakres ruchów staje się coraz bardziej ograniczony. Niestety, moja ciekawość nie zna granic, np. kiedyś poddałem się bólom porodowym, a teraz spróbowałem przechodzić jeden dzień z ciążowym brzuchem i wykonywać codzienne czynności

- wyjaśnił.

Fragment nagrania w Dzień Dobry TVN zaprezentowała Basia Pasek. - Kamila Maślak postanowiła przetestować swojego ukochanego, Rafała Maślaka, jak poradziłby sobie, będąc w ciąży. On sprawdza, np. czy jest w stanie podnieść skarpety z ziemi itd. Okazuje się, że proste to nie jest – mówiła dziennikarka. - Podrzucam takie wyzwanie panowie. Przyklejamy sobie piłki i patrzymy, jak to być kobietą w ciąży – zaproponowała.

Postawa Rafała Maślaka, to nie tylko ciekawość, ale i piękny gest w kierunku żony. Panowie przyjmujecie wyzwanie Basi?

Zobacz także:

Krzysztof Zalewski o przełomowym momencie w twórczości: "Powinienem umrzeć i być we wszystkich serwisach"

20 lat temu Polacy oszaleli na punkcie "Big Brothera". Jak potoczyły się losy uczestników pierwszej edycji?

Joanna Opozda i Antek Królikowski potwierdzili związek. Fani: "Ileż można się ukrywać"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości