ojciec

  Kenny Deuss zasypuje swój profil na Instagramie kadrami z pozornie skrajnie nieodpowiedzialnych zabaw z dziećmi. To jego odpowiedź na wiadomości od przewrażliwionej żony, która po porodzie wróciła do pracy.

  - Lepiej dobrze się zastanów, zanim nawet rozważysz zbudowanie z nim życia - ocenia internautka.

  Czy to dobre rozwiązanie?

  Wyjazd może być doskonałym momentem na zacieśnienie więzi oraz kreowanie wspólnych wspomnień.

  Chris Ducci ogłosił w sieci radosną nowinę. Zwycięzca pierwszej edycji "Hotelu Paradise" zdradził, że wraz z żoną oczekują na narodziny drugiego dziecka. Radosną nowinę przekazał za pośrednictwem Instagrama.

  - To jest przezabawne - komentują internauci.

  Nagranie stało się hitem sieci i podzieliło internautów.

  Matka zgłosiła się po malucha dopiero po tygodniu.

  Wypadki w przydomowych basenach przytrafiają się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Na własnej skórze przekonał się o tym Amerykanin Brad Hassig.

  Ojciec zawiódł ją w chwili, w której najbardziej go potrzebowała. - Nazwał mnie wtedy dzi*ką - wyznaje młoda kobieta.

  Jak panowie radzą sobie w roli ojców?

  Radosną nowiną pochwalili się w mediach społecznościowych.

  Maluchy zginęły w wyniku utopienia.

  Marcin Kwaśny za pośrednictwem Instagrama przekazał radosną informację. Żona popularnego aktorka jest w 9 miesiącu ciąży. - Wspaniałe wieści - komentują fani. Jakiej płci jest maleństwo?

  Podczas rodzinnej awantury 15-latek zabił swojego ojca. Nastolatek ugodził go kilkukrotnie nożem w klatkę piersiową i brzuch. Zaatakowany przez chłopaka mężczyzna już wcześniej był karany za zanęcenie się nad rodziną. Miał założoną również Niebieską Kartę.

  Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Mało kto wie, że jej ojciec jest doskonałym i bardzo cenionym artystą malarzem. Jakie są ich wzajemne relacje? Czy mają wspólne pasje? O tym wszystkim opowiedzieli Mateuszowi Hładkiemu w pierwszym wspólnym wywiadzie.

  Kamery nagrały reakcję innego pasażera.

  Michał Żebrowski 17 czerwca będzie świętował 50. urodziny. Z tej okazji Mateusz Hładki, dziennikarz Dzień Dobry TVN przypomniał jego wielkie role, a Dorota Wellman podkreśliła, że aktor od lat działa na rzecz kultury.

  Zdjęcie toalety w jednym z popularnych marketów wywołało prawdziwą burzę w sieci. Winna jest jej nazwa. Nie wszyscy są bowiem zgodni, że ojciec ma prawo do własnej przestrzeni, w której zadba o higienę dziecka.

  Ponad 250 tysięcy osób w Polsce nie płaci alimentów na dziecko. Większość z nich, bo aż 96%, to mężczyźni.

  Śnił mi się koszmar z wczoraj na dziś, a może z dziś na jutro. Są takie sny, których nie chcemy śnić, są takie sny, które dzieją się dziś.

  Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej znanych i lubianych aktorek w Polsce. Mimo że artystka chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, to stara się nie przekraczać pewnej granicy. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się szczere wyznanie o mobbingu w środowisku aktorskim oraz relacjach z ojcem.

  "Mój przyjaciel, autorytet, partner na scenie".

  Robert Motyka i jego ojciec,Tadeusz, wracają w kolejnym sezonie programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie mój ojciec". Jak teraz wygląda ich męska przyjaźń? O tym i o tym jakie emocje czekają na widzów opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Nie żyje Andrzej Łągwa, ojciec wokalisty zespołu Ich Troje - Jacka Łągwy.

  "Córce grozi wczesne wyjście za mąż i sprzedanie".

  Program "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" to wyjątkowy projekt, poruszający temat wieloletniej rozłąki ojca i syna. Jego bohaterowie, Tadeusz i Robert Motyka zgodzili się wspólnie przeprowadzić remont niewielkiego pomieszczenia przeznaczonego na sklep. Praca nad modernizacją lokalu była dla nich swoistym sprawdzianem, pozwoliła im także odbudować długo zaniedbywaną relację.

  "Jaki ojciec, taki syn".

  Robert Motyka to jeden z najbardziej znanych kabareciarzy w kraju. Choć z wywoływania uśmiechu na twarzach innych uczynił swój zawód, w życiu nie zawsze było wesoło. Wyjechał z domu, kiedy miał 15 lat - choć wtedy był rozgoryczony, że tak wcześnie musi się usamodzielnić, dziś jest za to wdzięczny ojcu. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl opowiedział o stracie mamy, sztuce wybaczania i nauce mówienia "kocham".

  "Cudne!"