Gwiazdy

Rafał Collins i Kazimierz Marcinkiewicz u Wojewódzkiego. "Zapraszamy na pojedynek z Kubą"

Gwiazdy

Rafał Collins i Kazimierz Marcinkiewicz będą gośćmi finałowego odcinka 29. sezonu programu "Kuba Wojewódzki". Panowie spotkali się tuż przed walką w oktagonie. Czy w słynnym show również dojdzie do przepychanek? W drugiej części programu dołączą do nich YoungIgyi, Otsochodzi i OKI, czyli OIO.

Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins w programie "Kuba Wojewódzki"

Gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą były premier, Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins, który razem z bratem, Gregiem, jest jednym z najbardziej znanych na świecie fachowców tuningujących samochody. Takie połączenie nie jest przypadkowe, ponieważ panowie spotkają się także w oktagonie, gdzie stoczą walkę. Czy to oznacza, że atmosfera w studiu będzie napięta? Obaj zapowiadają, że będą konkurować, jednak nie ze sobą, a z prowadzącym. O tym, do czego doprowadzi ten pojedynek przekonamy się już we wtorek.

"Stary dobry młody hip hop" u Kuby Wojewódzkiego

W studiu, obok Kazimierza Marcinkiewicza i Rafała Collinsa pojawią się także OIO - sceniczna supergrupa, stworzona przez trzy wyjątkowe indywidualności. Otsochodzi, Young Igi i OKI to reprezentanci młodego pokolenia, które bez kompleksów wdziera się na muzyczną scenę.

Jako soliści należą do najpopularniejszych polskich raperów. Każdy z osobna - w krótkim czasie - osiągnął artystyczny sukces, zrzeszając wokół siebie miliony wiernych słuchaczy. 7 maja wydali swój pierwszy album. Czym zaskoczą w show Wojewódzkiego? Przekonamy się już we wtorek o 22:30

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości