Gwiazdy

Najbardziej wyczekiwany kawałek na scenie hip-hopowej trafił do sieci. Quebonafide i Tommy Cash prezentują "Benz Dealer"

Gwiazdy

Quebonafide Kuba Grabowski ROMANTIC PSYCHO

O tej współpracy krążyły legendy. Na wspólny utwór Quebonafide i Tommy’ego Casha od długiego czasu czekali wszyscy fani raperów. Po wielu miesiącach oczekiwań na oficjalnym kanale wytwórni QueQuality odbyła się premiera singla "Benz Dealer".

Quebonafide i Tommy Cash – wyczekiwany kawałek

Na ten dzień czekali wszyscy fani raperów - Quebonafide i Tommy’ego Casha. Po ponad dwóch latach współpracy nad projektem nareszcie do sieci trafił wspólny numer artystów.

Utwór "Benz Dealer" zabiera nas w mroczną podróż do świata fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu. Do singla powstał także teledysk, w którym gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej – Mariusz Wach. Reżyserem klipu został Sebastian Pańczyk natomiast za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image. Teledysk "Benz Dealer" można zobaczyć na oficjalnym kanale wytwórni QueQuality.

Quebonafide – współpraca z zagranicznym artystą

Współpraca Kuby Grabowskiego z jednym z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej zrobiła na fanach niemałe wrażenie. Warto jednak podkreślić, że nie jest to pierwsza próba połączenia sił z zagranicznym artystą.

W zeszłym roku w utworze "Matcha Latte" gościnnie pojawia się Mick Jenkins – jeden z najpopularniejszych obecnie raperów młodego pokolenia na światowej scenie hip-hopowej.

Zobacz wideo: Quebonafide wraca z nowym wizerunkiem

Zobacz także:

Roksana Węgiel przeszła metamorfozę. Postawiła na inny kolor włosów i promuje nowy singiel "Korona"

Nowy singiel Męskie Granie Orkiestra 2021. Czy klip "I Ciebie też, bardzo" stanie się hitem, jak poprzednie teledyski?

Margaret wydała nowy singiel "Tak na oko". Będzie hitem tego lata?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości