Gwiazdy

Piotr Kraśko zorganizował z żoną "prywatną galę Telekamer" w kuchni. Na zdjęciu widzimy mistrza drugiego planu

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Podczas 24. gali Telekamer Piotr Kraśko otrzymał statuetkę dla najlepszego prezentera informacji. Dziennikarz dosłownie zdeklasował konkurencję, otrzymawszy 50% wszystkich głosów oddanych w tej kategorii. Po wieczornej gali nadszedł czas na mniej oficjalne świętowanie zwycięstwa z najbliższymi.

Telekamery. Karolina Ferenstein-Kraśko dumna z sukcesu męża

Gdy zgasły już światła reflektorów, a w mediach społecznościowych rozniosły się wieści o wynikach plebiscytu, nadeszła pora na mniej oficjalne celebrowanie chwili zwycięstwa z najbliższymi. Ten wyjątkowy moment Karolina Ferenstein-Kraśko uchwyciła na zdjęciu, które opublikowała na swoim Instagramie. Nie omieszkała przy tym dopisać paru słów komentarza od siebie:

- Jestem bardzo dumna i szczeliwa, że @p_krasko ♥️ został przez Państwa doceniony !!! Chociaż on mówi, że to zasługa całego zespołu!!! - napisała.

Rzeczywiście, na zdjęciu prezenter wygląda, jakby trochę nie dowierzał temu, co właśnie go spotkało. W obiektyw patrzy z błyskiem radości, ale mina zdradza, że osiągnięte zwycięstwo jeszcze w pełni do niego nie dociera.

Piotr Kraśko świętuje zwycięskie Telekamery z żoną

Małżeństwo spędziło ten wyjątkowy poranek "uroczyście" - w kuchni. Jak napisała Karolina Ferenstein-Kraśko, była to ich "prywatna gala Telekamer". W białej minimalistycznej kuchni pojawił się bukiet kwiatów. Skromny element stworzył namiastkę galowej atmosfery.

Oprócz małżeństwa wprawne oko dostrzeże w kadrze jeszcze jedną postać - Kiarę, ukochanego psa Karoliny i Piotra. Zwierzak ma nawet własne własne konto na Instagramie.

W komentarzach dosłownie "posypały" się liczne gratulacje, w tym od kolegów i koleżanek Piotra Kraśki po fachu.

  • Pani mąż jest klasa sama w sobie. Gratulacje!
  • Za sukcesem męża stoi mądra żona. Gratulacje dla Państwa ❤️
  • Super, super ? Zasłużone zwycięstwo ?

Również gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz wideo: Piotr Kraśko o tańcu, który zaważył na jego przyszłości

Zobacz też:

Dominika Gwit o bliskiej relacji z mamą. "Życzę tego każdemu"

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała zdjęcie z sypialni: "Sobotni poranek z mężem"

Będzie mały Prokop? Dziennikarz odniósł się do plotek o ciąży żony

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości