dziennikarze TVN

  Piotr Jacoń, dziennikarz TVN24, został uhonorowany Medalem Wolności Słowa. Wyróżnienia są przyznawane w kilku kategoriach przez Fundację Grand Press.

  Mogłoby się wydawać, że Marcin Prokop spełnił już wszystkie zawodowe marzenia - jednak podczas rozmowy z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedział, w jakim programie chciałby się jeszcze sprawdzić.

  Od chwili inwazji wojsk Rosyjskich na Ukrainę, każdego dnia dziennikarze stacji TVN relacjonują, co dzieje się na wojennym froncie. Michał Przedlacki, dziennikarz "Superwizjera", był w najniebezpieczniejszych miejscach w Ukrainie.

  "To jest opowieść, którą musimy naszym widzom przedstawić".

  "Teraz robimy jeszcze trudniejszą robotę".

  "Lojalne trwanie przy własnym projektorze".

  Marcin Gutowski z TVN24 otrzymał Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. To jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród dziennikarskich w Polsce.

  "Jestem klasycznym skorpionem, który mówi, że wybacza, ale nigdy nie zapomina".

  26 sierpnia 2017 roku w wieku 61 lat, odszedł Grzegorz Miecugow – jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy, publicysta, pisarz, współtwórca i prezenter Faktów TVN oraz szef redakcji Szkła Kontaktowego TVN24. Przez 6 lat walczył z chorobą nowotworową.

  Justyna Suchecka od lat związana jest ze znanym dziennikarzem Szymonem Jadczakiem. Teraz zdecydowali się na kolejny krok i wzięli ślub. Jak wyglądała ich uroczystość?

  Robert Stockinger dokładnie 10 lat temu rozpoczął swoją przygodę ze stacją TVN. O wyjątkowej rocznicy poinformował na swoim profilu na Instagramie. Pamiętacie dziennikarza z "nieopierzoną" fryzurą?

  Podczas 24. gali Telekamer Piotr Kraśko otrzymał statuetkę dla najlepszego prezentera informacji. Dziennikarz dosłownie zdeklasował konkurencję, otrzymawszy 50% wszystkich głosów oddanych w tej kategorii. Po wieczornej gali nadszedł czas na mniej oficjalne świętowanie zwycięstwa z najbliższymi.

  Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są parą od 2018 roku. Połączyły ich wspólne zainteresowania i praca. Ona jest dziennikarką "Faktów" TVN i TVN24, a on dyrektorem redakcji Canal+ Sport. Teraz postanowili opowiedzieć o pierwszym spotkaniu. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia...

  Prezenterka TVN24 wkrótce zostanie mamą. Dziennikarka Justyna Sieklucka-Loska podzieliła się szczęśliwą informacją z obserwatorami na Instagramie.

  W tym roku Dzień Dobry TVN obchodzi swoje 15. urodziny. W przeciągu kilkunastu lat dziennikarze programu zrealizowali materiały z wielu zakątków Ziemi. Los Angeles, Watykan, Kreta czy niebo nad Himalajami to tylko niektóre z miejsc, gdzie byli obecni.

  Zwycięstwo i sześć wyróżnień to dorobek dziennikarzy TVN w 23. edycji Nagród Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Zobaczcie, kto i za co je otrzymał.