Gwiazdy

Paulina Smaszcz ujawnia swoje fantazje. "Liczyłam na czas seksu i szaleństwa u boku brodatego drwala"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Paulina Smaszcz ostatniego roku nie będzie wspominać najlepiej. Ma za sobą poważną chorobę i rozwód po 23 latach małżeństwa. Planowała więc zakończyć niezbyt udany rok w atrakcyjnej scenerii, w równie zachwycającym towarzystwie. W liście do św. Mikołaja prezenterka nie ukrywa swojego rozczarowania. - Dlaczego mi to robisz? - pyta dziennikarka.

Paulina Smaszcz po rozwodzie

Miniony rok nie był dla dziennikarki najłatwiejszy. Dotkliwa choroba na kilka miesięcy zatrzymała ją w łóżku. Potem po 23 latach małżeństwa ze znanym prezenterem Maciejem Kurzajewskim - Paulina zdecydowała się na rozwód.

- To w końcu ja zostałam po przejściach chorobowych, bez pracy, bez pieniędzy i buduję sobie świat na nowo. Ale to była moja decyzja, że odchodzę. To ja złożyłam pozew rozwodowy. I to ja stwierdziłam, że ta druga połowa życia może wyglądać zupełnie inaczej i "bardzo po mojemu", ale z wielkim szacunkiem wobec przeszłości - przyznała dziennikarka w rozmowie z "Dobrym tygodniem".

Choć państwo Kurzajewscy rozstali się w przyjacielskiej atmosferze, rozpad ich małżeństwa był dla wielu osób sporym zaskoczeniem.

Końcówka roku skłoniła Paulinę do podsumowań. Dziennikarka napisała list do św. Mikołaja i przy okazji zdecydowała się na odważne wyznanie.

Paulina Smaszcz fantazjuje o seksie

Prezenterka opublikowała na Instagramie świąteczne zdjęcie. W niezwykle kobiecej, jasnej sukience, w delikatnym, starannym makijażu i eleganckiej fryzurze dziennikarka stoi przy ozdobionej choince. W opisie fotki zwróciła się do św. Mikołaja, którego zapewniła na wstępie, że była bardzo, bardzo grzeczna.

- Liczyłam na wyjazd w góry, zaspy śniegu, czas seksu i szaleństwa u boku brodatego drwala. Dlaczego mi to robisz? Zakaz podróżowania, ograniczenia, pada deszcz i został mi tylko ZESTAW DRWALA w McDonaldzie? Dlaczego?! Why?! Warum? Porque? - pyta rozczarowana Paulina.

Internauci docenili poczucie humoru Pauliny Smaszcz.

- Nie traćmy Paulutku nadziei, wszystko przed nami??Nic, tylko wystąpić w programie Drwal szuka żony ?. Kochana, pięknie wyglądasz a reszta życzeń jeszcze się spełni ❤️??? - czytamy w komentarzach.

Jak ułożyć dobre relacje z byłym partnerem? Paulina Smaszcz opowiadała o tym w dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Paulina Smaszcz bez ogródek: "Straciłam w życiu wszystko, ale odbudowuję życie krok po kroku"

Paulina Smaszcz o kobiecości. Kim dla dziennikarki jest "kobieta-petarda"?

Paulina Smaszcz o damskiej przyjaźni. "Kobiety mają stać za sobą murem, gdy trwoga, krzywda i zło"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości