Gwiazdy

Czy Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski mają wiele wspólnych cech? Sprawdziliśmy to

Gwiazdy

Dobór par prowadzących w programach śniadaniowych to nie jest łatwa decyzja. Wymaga wielu przemyśleń, bowiem im lepsza współpraca, tym przekłada się to na lepszą atmosferę w studiu. Taką kultową już parą jest choćby Marcin Prokop i Dorota Wellman. Czy tak samo dobrze się rozumieją Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski? Zobaczcie sami.

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski - prowadzący Dzień Dobry TVN

Dla naszej pary prowadzących Dzień Dobry TVN przygotowaliśmy zestaw pytań, które miały na celu sprawdzenie, czy Paulina i Damian podobnie odpowiedzą na zagadnienia związane z porannym wstawaniem, ulubionym daniem czy też będą identycznie wspominać minione odcinki programu. Było sporo zabawnych odpowiedzi, ale i kilka zgodnych.

Paulina Krupińska-Karpiel oraz Damian Michałowski prowadzą razem program od 5 marca 2020 r. Ona miała już do czynienia z telewizją, prowadziła bowiem, dwa lata po otrzymaniu tytułu Miss Polski 2012, program Klinika Urody w TVN7. 2018 r. był przełomowy dla niej, to właśnie wtedy poślubiła znanego i cenionego lidera grupy Zakopower, Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Para doczekała się dwójki dzieci, o których Paulina, jak sama wyznała podczas quizu, uwielbia rozmawiać.

Damian Michałowski z kolei swoje pierwsze kroki na ścieżce medialnej stawiał w radiu Zet. W różnych stacjach prowadził programy typu reality show, był gospodarzem wielu wydarzeń muzycznych. Dziennikarz doczekał się dwójki dzieci: Helenki i Henryka, i to niewątpliwie łączy go z Pauliną, która ma również dwoje dzieci.

Za co Damian Michałowski ceni Paulinę Krupińską-Karpiel?

Prowadzący Dzień Dobry TVN odpowiedzieli również na pytanie, co nawzajem cenią w sobie najbardziej. Damian od razu podkreślił, że z pewnością jest to: otwartość, szczerość, spontaniczność i profesjonalizm. Paulina doceniła wzrost i poczucie humoru partnera telewizyjnego, ale najbardziej lubi w nim to, że jest tzw. ziomem.

Oboje jednak przyznali, że praca w Dzień Dobry TVN daje im coś niezwykłego - możliwość spotykania się z ludźmi, których na pewno nie mieliby okazji poznać i których wyjątkowe historie wielokrotnie ich poruszyły.

Zobacz więcej:

Stylizacje gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Zagłosuj, kto wyglądał najlepiej

Co przyniesie jesień w TTV? Na antenę wracają "Królowe życia" i "Down the road". Są też nowości

Kobieca jesień w TVN Style. "Miasto kobiet", "Inspirujące kobiety" i "Tu jest pięknie!" to tylko początek

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości