Gwiazdy

Agata i Piotr Rubikowie w parku wodnym w Mszczonowie. "Jest przyjemniej niż w domu"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Robert Stockinger
Relaks z Agatą i Piotrem Rubikami

Mszczonów to niewielka miejscowość pod Warszawą. To właśnie tutaj znajduje się największy w Europie kryty park wodny. Z jego atrakcji postanowili skorzystać Agata i Piotr Rubikowie. Jak się bawią? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Dlaczego warto przyjechać do Mszczonowa?

Mszczonów to miejscowość zaledwie 50 kilometrów od Warszawy. Dzięki największemu w Europie krytemu parkowi wodnemu każdy, kto tu przyjedzie, może się poczuć, jak na egzotycznej plaży. To właśnie tam odpoczywają Agata i Piotr Rubikowie. - Mamy romantyczną randkę w tropikalnej scenerii. Jesteśmy też w specjalnej strefie 16+, czyli bez dzieci. Jest cudownie - zapewniał Piotr Rubik w rozmowie z naszym reporterem.

Park wodny Suntago w Mszczonowie to nie tylko kompleks basenów. Goście mogą skorzystać z sauny, wybrać się do SPA lub oddać się w ręce wykwalifikowanego masażysty. - Zaletą tego miejsca jest to, że jest tak blisko Warszawy - mówiła Agata Rubik. - Wystarczy pół godziny jazdy samochodem i jesteśmy w Dubaju - dodał jej mąż.

Park wodny Suntago - atrakcje dla całej rodziny

Państwo Rubikowie nie ukrywali, że do przyjazdu do Mszczonowa skłoniła ich nie najlepsza pogoda. - Za oknami jest już szaro, do tego temperatura mocno się obniżyła. Tutaj jest zdecydowanie przyjemniej niż w domu - stwierdziła Agata. Temperatura przekraczająca 30 stopni i palmy sprawiają, że można poczuć się, jak na prawdziwych egzotycznych wakacjach.

Warto dodać, że Park wodny Suntago to tak naprawdę doskonałe miejsce dla całej rodziny. Dzieciom - ale i dorosłym - z całą pewnością spodobają się zjeżdżalnie. - One są naprawdę super. Muszę przyznać, że jest na czym pozjeżdżać - stwierdził kompozytor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Robert Stockinger

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości