Robert Stockinger

  Coraz więcej osób stawia na aktywny wypoczynek. Dla miłośników ruchu na świeżym powietrzu dobrym rozwiązaniem może być wypad w góry. Gdzie się wybrać i co zobaczyć podczas weekendowego wypadu? Które trasy są bardziej wymagające i ich przejście zajmie nam znacznie więcej czasu? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadał Tomasz Habdas miłośnik gór i autor książki o górskich wyprawach "Gdzie w góry na weekend".

  W Łodzi powstało niezwykłe miejsce, którego przeznaczeniem jest bycie idealnym tłem do selfie. 60 specjalnych boksów oferuje różnorodne aranżacje, które pozwalają na stworzenie wyjątkowych zdjęć. Prawdziwy raj dla miłośników fotografii z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedził Robert Stockinger. Oczywiście nie zapomniał o telefonie.

  Piotr Głowacki to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Mało kto wie, że wielką pasją artysty jest wspinaczka. Co ciekawe, bakcyla chwyciła również jego żona i dzieci. Jak zaczęła się przygoda aktora z tym sportem i za co lubi go najbardziej?

  Agata i Tomasz Wrona każdego dnia muszą zapanować nad sporą gromadką. Małżeństwo jest rodziną zastępczą. Dlaczego się na to zdecydowali?

  Robert Stockinger wybrał się do Gaworzyc. W przydomowym ogrodzie ugościł go mistrz wędliniarstwa Adam Pulkowski. Naszemu reporterowi zdradził, jak powinna wyglądać wędzarnia i co można w niej wyczarować.

  Skarpetki zakładamy każdego dnia, ale czy zawsze robimy to dobrze? Trendy i zasady ich noszenia zmieniają się na tyle szybko, że można się pogubić. O savoir vivre w tym zakresie mówiła w Dzień Dobry TVN stylistka Marta Pożarlik.

  Niezwykła historia powrotu do ojczyzny.

  Miłośników aktywnych urlopów nie brakuje. W polskich akwenach możemy pływać na wakeboardzie, desce SUP, a nawet surfować. Od czego zacząć swoją przygodę ze sportami wodnymi?

  Emmanuel Papacostas i Konrad Słynarski to ortopedzi sportowi, którzy niejednego piłkarza postawili na nogi. W rozmowie z Robertem Stockingerem, dziennikarzem Dzień Dobry TVN, opowiedzieli o swoim fachu.

  Ludzki mózg - podobnie, jak mięśnie - można trenować. Jedną z metod, która go rozwija jest neurofeedback. Na czym polega? Kiedy się go wykorzystuje? O tym w Dzień Dobry TVN powiedziała ekspertka, Kamila Orlińska.

  Agata Załęcka to artystka, której pasją są nie tylko film i teatr, ale także nurkowanie. W tym ostatnim bije nawet rekordy. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim hobby i pokazała, jak schodzi na głębokość 45 metrów.

  Wojtek Sobierajski jest wyjątkowym sportowcem. Zawodnik uwielbia bić rekordy. Tym razem zamierza pokonać kajakiem trasę z Przemyśla do Świnoujścia. Wiele lat temu przebył ją Aleksander Doba. Zajęło mu to 13 dni.

  Jakie ćwiczenia wykonują? O tym opowiedziały w rozmowie z Robertem Stockingerem, reporterem Dzień Dobry TVN.

  Beata Ścibakówna zachwyca nie tylko na teatralnych deskach, lecz i na siłowni. Aktorka nawet w niedzielny poranek zawzięcie trenuje. - Nie lubię tego, ale skoro ma być dobry efekt i na scenie, i w życiu, trzeba się poświęcić - mówi w rozmowie z Robertem Stockingerem, reporterem Dzień Dobry TVN.

  Europejskie eliminacje do mistrzostw świata w lacrosse trwają we Wrocławiu. Z kamerą Dzień Dobry TVN zawitał tam nasz reporter Robert Stockinger. Korzystając z okazji, spróbował swoich sił w tej niezwykłej dyscyplinie. W tajniki gry wprowadził go reprezentant Polski Juliusz Bokiej.

  Klaudia El Dursi wraz z rodziną przebywa w Panamie, gdzie trwają zdjęcia do "Hotelu Paradise". Czy przywykła do życia w raju? Jak radzą sobie jej synowie? Na te pytania gwiazda TVN7 odpowiedziała w rozmowie z Robertem Stockingerem.

  Padel jest stosunkowo młodą dyscypliną, bo wymyśloną w 1969 roku. W szybkim czasie zdobył jednak ogromną popularność na całym świecie. Dlaczego jest wyjątkowy? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli członkowie reprezentacji Polski w padla.

  W położonym 25 km od granicy z Ukrainą Tomaszowie Lubelskim młodzi inżynierowie pracują nad wyjątkowym projektem. Dzięki niemu mają szansę wygrać ogólnoświatowy konkurs, ale także odmienić życie kierowców. W jaki sposób? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Budynek przy warszawskiej ulicy Wołoskiej do niedawna mieścił biura Instytutu Pamięci Narodowej. Niedawno stał się schronieniem dla uciekających przed wojną Ukraińców. Miejsce z kamerą odwiedził Robert Stockinger.

  Szalejące ceny paliwa dają w kość kierowcom. Choć nie sposób powstrzymać rosnące koszty surowców, to warto przestawić się na ekologiczny sposób jazdy. Jego tajniki zgłębiał Robert Stockinger wraz z Sylwestrem Pawłowskim, znanym jako Świadomy Kierowca.

  Szczawno-Zdrój zdecydowało się zakupić 400 kokonów, które już niedługo przeistoczą się w pszczoły murarki. Co robią te owady? Czy zajmują się produkcją miodu? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

  Maciej Maniewski, jako jeden z najpopularniejszych fryzjerów w naszym kraju, postanowił zjednoczyć wszystkich z branży, by pomóc Ukrainie. Wpadł na kilka pomysłów i zachęca stylistów do ich realizacji. O swojej akcji #fryzjerzyfryzjerom opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Lepienie pierogów

  Hamida Alsayed i Assef Salloom dziewięć lat temu znaleźli schronienie w Polsce, uciekając przed konfliktem zbrojnym w Syrii. W Lublinie, który stał się ich nowym domem, postanowili otworzyć Centrum Języka i Kultury Arabskiej. Działając ponad stereotypami udowadniają, że ich dziedzictwo to taniec, muzyka, śpiew.

  Boazeria przeszła tradycyjną drogę w świecie wyposażenia wnętrz - będąc obiektem pożądania w latach 80. i 90., zamieniła się we wstydliwy relikt minionej epoki. Dziś powraca w glorii i chwale. Ola Ziarek, architektka wnętrz, wyjaśnia, co zrobić, by stare drewno zalśniło współczesnym blaskiem.

  W Bydgoszczy pojawił się pierwszy bocian. Ptak zwany Maćkiem rozgościł się już w swoim gnieździe i czeka na członków rodziny. Co jeszcze zdradził ornitolog?

  Julia Earhart jest młodą fotografką z USA, która wykonuje sesje zdjęciowe dla właścicieli starszych i chorych psów. Emocje utrwalone w jej obiektywie, są chwytającą za serce pamiątką.

  Pozytywkę za grudzień otrzymał Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim. To właśnie tam stworzono okno życia dla zwierząt, którymi opiekują się urzędnicy.

  Kontroler lotów to bardzo potrzebny, ale niełatwy i stresujący zawód. Kto może nim zostać? Jakie trzeba mieć predyspozycje, aby wykonywać ten niezwykle wymagający zawód? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Ferie to okres, w którym wielu rodziców nie wie, jak zorganizować swojemu dziecku wolny czas. Rozwiązaniem tego kłopotu może być zapisanie pociechy na zajęcia z beatboxu. Czym właściwie jest? Co dziecko może dzięki niemu zyskać? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.