Gwiazdy

Oliwia Bieniuk o maturze. "Tata stresował się bardziej niż ja"

Gwiazdy

Oliwia Bieniuk, podobnie jak tysiące innych abiturientów, zasiadła w tym roku do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu, czyli matury. Jak jej poszło? Jakie ma plany na przyszłość?

Oliwia Bieniuk o maturze

Oliwia Bieniuk jest córką nieżyjącej już aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, byłego piłkarza Lechii Gdańsk. Nastolatka w tym roku zasiadła do jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu, czyli matury. Jak jej poszło? - Jestem zadowolona, ale najgorzej poszła mi matematyka. Ona od zawsze sprawiała mi kłopoty i nigdy niebyła moim konikiem - mówiła Oliwia Bieniuk w rozmowie z naszą reporterką.

Nastolatka wyznała, że wymuszone przez pandemię zdalne przygotowania do egzaminów sprawiły, że bardzo się stresowała. - Bardzo się denerwowałam przed polskim. Bałam się tego, jaka będzie lektura, na szczęście była "Lalka" - dodała.

W rozmowie z naszą reporterką Oliwia wyznała, że ogromnym wsparciem w tym trudnym czasie byli dla niej przede wszystkim babcia i tata. - Tata stresował się bardziej niż ja. Mimo to mogłam na niego liczyć. Przez całe matury woził mnie na egzaminy i trzymał za mnie kciuku - mówiła Oliwia.

Oliwia Bieniuk o planach na przyszłość

Teraz przed Oliwią kolejna ważna decyzja - wybór kierunku studiów. W jednym z wywiadów Oliwia Bieniuk powiedziała, że chciałaby pójść w ślady mamy i zostać aktorką. - Bardzo bym chciała, ale nie wiem, czy dostanę się do szkoły aktorskiej i nie wiem, czy bym wytrzymała psychicznie, bo studia są dość ciężkie - mówiła.

Oliwia wyznała, że jeszcze nie zaczęła się przygotowywać do egzaminów na studia, jej priorytetem była matura. - Skupiłam się na maturze i na tym, żeby ją ładnie zdać. Teraz mam wakacje, chcę odpocząć i zrobić prawo jazdy - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Anna Dudek 24 lata po skończeniu liceum, podeszła do egzaminu maturalnego. "Musiałam spróbować"

Natalia Zastępa wybrała kierunek studiów. Młoda wokalistka ma plan B

Basia Pasek cierpiała na depresję. "Miałam fantastyczne życie, ale nie byłam szczęśliwa". Teraz chce pomagać innym

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Pozostałe wiadomości