Gwiazdy

Oliwia Bieniuk pojawiła się na premierze filmu i zaskoczyła odważną stylizacją. "Śliczna! Fiu, fiu"

Gwiazdy

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk coraz śmielej wkracza do show-biznesu. 18-latka pojawiła się właśnie na premierze filmu "Czarny Młyn" i zachwyciła fanów. Jej kolorowej stylizacji nie dało się przeoczyć.

Kariera Oliwii Bieniuk

Ciężko uwierzyć w to, jak szybko płynie czas i że Oliwia Bieniuk jest już pełnoletnia. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w tym roku zdała maturę i planuje teraz przyszłość. Przed nią tzw. gap year, w którym planuje spróbować nowych wyzwań i przygotowywać się do studiów. Później natomiast chciałaby pójść w ślady swojej mamy.

- Ja mam artystyczną duszę, więc jeśli chodzi o kierunek studiów, to bardziej humanistyczny. Chciałabym bardzo pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki. Muszę się przygotować do egzaminu, żeby się tam dostać - mówiła Oliwia Bieniuk w rozmowie z Onetem.

Oliwia Bieniuk w kolorowej stylizacji

Teraz Oliwia Bieniuk coraz odważniej wkracza do świata polskiego show-biznesu. Zdarza jej się bywać na eventach i pozować na ściankach. We wtorkowy wieczór 24 sierpnia pojawiła się na premierze filmu pt. "Czarny Młyn" i wywołała zainteresowanie mediów. Do zdjęć pozowała ubrana w energetyczną stylizację stworzoną przez Jolę Czaję, na którą składała się sukienka Aggi w mocnym, niebieskim kolorze oraz neonowa, zielona marynarka od Vandy Novak. Nastolatka pięknie prezentowała się w wyprostowanych włosach i makijażu, który podkreślił jej urodę. Jedynym elementem garderoby, jaki sprawiał wrażenie dobranego w ostatniej chwili, były buty.

Look Oliwii Bieniuk wywołał falę komentarzy w mediach. Internauci pisali: "Śliczna! Fiu fiu", "Kiedy tak urosłaś?!", "Przepiękna", "Oliwka, wyglądasz obłędnie!" czy "Zjawiskowa". Fotografię nastolatki skomentowała również Ania Skura, która stwierdziła: "Oliwka, jakim Ty jesteś cudownym promyczkiem".

A Wam jak się podoba stylizacja Oliwii Bieniuk?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Oliwia Bieniuk: "Jestem tak szalona jak mama"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości